Ahşap kafes duvar/kapı süsü

-

kafesli-keceden-cocuk-odasi-duvar-susu
Yeni modelim ahşap kafes – ortadaki keçe prensesi Sara Beren’in odasında yer alacak perde süsü için diktim, örnek olarak 4 aylık kızımın odasına yakında hazırlayacağım ahşap kafes kapı süsüne yerleştirip görseli çektim, model duvar/ kapı süsü olarak ve ister büyük boy yapay güllerle veya bol bol kelebek figürlerile, ister tek başına duvar süsü olarak kullanılabilir. Bu modele scrapbook renkli harflerden veya keçe elyaf dolgulu harflerden bebeğimin adını yapmayı düşünüyorum. Camdan kesilmiş kelebek, ahşap kuş figürleri ve taşlarla süslü keçe kelebek figürleri uyguladım.

kafesli-keceden-cocuk-odasi-duvar-susu-1
Özenle diktiğim keçe prenses bebeğim.

kafesli-keceden-cocuk-odasi-duvar-susu-2
Kıyafetteki minik fiyonklar – her zamanki gibi detaylara dalmayı severim.

kafesli-keceden-cocuk-odasi-duvar-susu-3
İnci boncukla işlenmiş keçe prenses tacı süsü.

kafesli-keceden-cocuk-odasi-duvar-susu-4
Pembeye boyanmış ahşap kuş figürleri ve dikeceğim diş şekerlere yaptığım fiyonk süsleri

kafesli-keceden-cocuk-odasi-duvar-susu-5
Taşlarla kaplı keçe kelebekleri.

kafesli-keceden-cocuk-odasi-duvar-susu-6

kafesli-keceden-cocuk-odasi-duvar-susu-7
Kapıdaki görüntü – yüseklik 70 cm. Bu bir örnek idi – kızıma büyükçe yapay güllerle bu model duvar süsü yapacağım yakında :)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Bir Cevap Yazın