Perşembe, Mayıs 25, 2017
Avukat Tilda bez bebek

Avukat Tilda bez bebek

3

avukat-bebekler-erkek-tilda-modelleri
Tilda bebekler gittikçe popüler olmaya başladı, haliyle çeşitlemeleri de arttı. Tıpkı bu avukat bey gibi. Kendisi dekoartif Tilda bebek serimden bir örnek.
Kep, cübbe, dosya çantası ve gözlükleri ile her detayı özenle düşünülerek dikildi. Kepsiz 40 cm, keple 45 cm boyunda oluyor.
Gömlek, yelek ve pantolon pamuk kumaştan, yelek ve cübbe astarlı olarak dikildi. Tüm Tildalarım için kıyafeti astarlı olarak dikiyorum. Ayakkabı kahverengi suni deriden, çantası keçeden.
Desteksiz ayakta durabiliyor.

avukat-bebekler-erkek-tilda-modelleri-2

avukat-bebekler-erkek-tilda-modelleri-3

avukat-bebekler-erkek-tilda-modelleri-5

avukat-bebekler-erkek-tilda-modelleri-6

avukat-bebekler-erkek-tilda-modelleri-7

tilda-bez-bebek-aksesuarlari

tilda-bez-bebek-aksesuarlari-1

tilda-bez-bebek-aksesuarlari-4

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul\'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi Bebechocolate adlı facebook sayfasında ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

3 YORUMLAR