Cuma, Ekim 28, 2016
Ayaklı Servis Tabağı

Ayaklı Servis Tabağı

30

Takımı bozulan tabakları değerlendirmek için güzel fırsat

30 YORUMLAR

  1. Ben yapmayacağım:)siz nasılsa bir taneyle kalmaz birkaç tane yaparsınız ,ben de gelip sizlerden birer tane alacağım tamam mı

  2. ordu evinde yemeğe gitmiştik,orada en sonunda karışık meyve ve kuruyemiş servisini bu şekilde hazırlanmış 3 katlı tabaklarda yapmışlardı. tabakların altına şarap kadehi yapıştırıp yapmışlar dikkatimi çekmişti. alt katta meyveler, ortada kuruyemiş en üstte de ateş vardı, tabi tabaklar aşağıdan yukarıya doğro orantılı bi şekilde küçülüyodu.

  3. Bugün mağazada baktım 25 tlden başlıyor. Ayaklı bardak almak için girmiştim, bozulmuş bardak takımım yok çünkü. Sonra baktım baktım laz tavası alıp çıktım:)))

  4. belki inanmıyacaksınız ama bunu ben düşünmüştüm ama hayata geçiremedim çünkü ben bardak kırıyorum tabaklar kırılmadığı için takım bozulmuyor.sesiber sende tabak varsa bende bardak var :)en son annem almıştı hediye olarak çok kullanışlı

  5. Akşam 6 dan beri üstüsteler. Bulaşık makinasını yerleştirirken dondurmalıklara takıldı gözüm:))) Öylece işi gücü bırakıp deli gibi tabak aramaya başladım. Porselenlerim takım, onları eledim. Seramik tabaklarım köşeli onlar iyi durmadı. Bu 2 adet kalmış eski cam tabağı buldum, çok sevindirik oldum nedense. Evde fellik fellik Japon aradım bulamadım. Yarın çok işim var fotoğraf çekemem dedim, biriktirdiğim çalışmalarımla birlikte bunları da çektim. Fotoları düzenledim, taslakları hazırladım. Ben de hareket amaçlı marifete yollayayım fotoyu dedim. Hikaye budur.

  6. yani söyleyecek söz bulamıyorum, iki gün düzgün giemedim siteye rahatsızdım, hemen yapılıvermiş servis tabakları.. süpersiniz valla, hayran kaldım..

  7. aslında yapıştırma olmasa bile misafir geldiğinde sofraya bu şekilde bile çıkarılabilir, poğaçalar tatlılar için böyle farklı yüksekliklerde şık servisler

  8. neduuuuk tabağımı geri ver,arkadaşlar benim helvayla verdiğim tabağı almış götürmüş bir de ayak takacak mışşşş.:) :) :) :)aynısı bana düğün hediyesi gelmişti.kimbilir nerelerde kırıldılar.