Beşi Bir Arada – 1

-

Efendim konu başlığı biraz garip duruyor biliyor. Öncelikle onun kısa bir açıklamasını yapmak istiyorum. Haftada bir beğendiğim ve kendimizin yapabileceğimizi düşündüğüm 5 ürünü bir konuda toplama niyetindeyim. Açıklamaya yaptıktan sonra başlayabilirim.

Dükkanları kapatalım
Dükkanları kapatalım

İlk ürün kenarlarına fermuarlar dikilmiş minderler. Hem tek başlarına kullanabiliyoruz hem de fermuarları olduğu için kombine edebiliyoruz.

Askılardan Askılık
Askılardan Askılık

Bu üründe ise aynaya geçebilen askılar kullanılmış. Bu tarz askılar pek tabii ki piyasada yok fakat beğenenler demircilerde yaptırabilirler.

Buzdolabındaki Yapraklar
Buzdolabındaki Yapraklar

Bu yaprakların altlarında minik mıknatıslar (magnet) var. Richard Hutten tarafından tasarlanmışlar.

Yersiz Kolonlara Yaratıcı Çerçeveler
Yersiz Kolonlara Yaratıcı Çerçeveler

Bu çerçeveler ise odanızın görünümünü bozan kolonları biraz daha sevimli hale getirebilmek için tasarlanmışlar ve fiyatları 224 € imiş.

Taşınabilir Tabure
Taşınabilir Tabure

Bu tabureleri ilginç kılan tıpkı kovalarınki gibi sapları olması. Bir taburenin fiyatı ise 168€ olarak belirtilmiş.Gelelim linklere:*Askılardan Askılık*Yersiz Kolonlara Yaratıcı Çerçeve*Taşınabilir Tabure*Fermuarlı Minderler*Buzdolabındaki Yapraklar*Bunları kendimizin nasıl yapabileceğine dair öneriler

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

6 yorum gelmiş

 1. asyayaren

  fraiseeeeeeeeeee çok hoş canım bunlarbaşlığında böle bir şey yapmanda çok hoş hepside çok ilginç paylaşım için tşk

 2. embir

  Şu minderi görünce aklıma geldi. Dün akşam anneme gitmiştik, annemin kuzenleri ziyarete gelmişler. Leyla teyzem Eskişehirde bir komşularının sadece fermuardan çanta yaptığını söyledi. Fermuarın ucuna kurdela dikip yapılıyormuş. Fermuar kapatılınca çanta oluyormuş. Ben gidince teyzeden öğreneyim sizlerle paylaşırım.

 3. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  nalana diyor ki;readerden siteni okudum fakat devamı için açılmıyor bilgin olsun

  Teşekkür ederim Nalan Ablacım Murat’a söyliyeyim bir baksın. Deli ediyor beni bu reader olayı :D

 4. nalana

  Miraycığım başka taraftan gidip okudum merak etme,ama bu şeklin zorluyor beni,eskisi daha kolaydı.aslında her yazını görüp okuyorum readerden tamam mıbu minderler de işlevsel,iyi fikir

Bir Cevap Yazın