Salı, Ekim 25, 2016

Bu Yakışıklı da Kim???

13

Çocuklarınıza palyaço burnu yapmak isterseniz süpriz yumurtanın içinden çıkan plastik kabı kırmızı renge boyayın kuruyunca kutunun içine çift taraflı bandı yapıştırarak pamuk koyun burnunuz hazır.

13 YORUMLAR

  1. çok akıllıca bir fikir kızımın ana sınıfında 23 nisan gösterilerinde palyoça olan çocukların burnuda bundandı bütün bir gösteri boyunca merak etmiştim nerden buldularki diye ama sonunda bitince gittim baktım bundanmışşşş:))

  2. embircim aynı anda yazmışız ben bu yorumu yazarekn senin yorumun yoktu aynı yazıda yazıyormuşuz meğer.))))damat adayı da gözler tam puan ama bu küçükj herhal çünkü en üstteki resimde baktım da gülüşüne ağız kısmı küçük olduğunu gösteriyo benimki almaz bunu hem ben iç güveysi alacam öle veremem ellere:)))) zelisin oğlunun gözlerine benziyo bu çocuğun kiler aynı(hem zelisin oğlu kızımla aynı yaşta bak onu alırım) ben o sandım acaba omu gönderdi yazıyı diye ama senmişsin :))

  3. damat adayı da gözler tam puan ama bu küçükj herhal çünkü en üstteki resimde baktım da gülüşüne ağız kısmı küçük olduğunu gösteriyo benimki almaz bunu hem ben iç güveysi alacam öle veremem ellere:))))

    kız yazdım yaaaa benimki bu küçük der valla:)))

  4. :)) aynı anda yazmışız ben yazarken o yorum yoktu. Çocukcağızın ağzı içinde burun büyük olunca ağız daha küçük durmuştur. Normal çocuk işte. Ağzı küçük damat istemiyor musun? ay çok güldüm… :))))

  5. Ağzı küçük damat istemiyor musun? ay çok güldüm..

    kendi kendime monitörün karşısında güldükçe bir cümle herkes burda bana bakıyor ne diyim embir güldürdün benbi yaaa:)))öle değil ya yazıyı hızlı yazıyoruz yanlış anlaşılmaya meyil veriyoruz yada yorumu hızlı okuyoruz yanlış anlıyoruzyani dedim ki ağzı küçük yaaaa minik hani yaşı küçük gibi geldi demek istedim ben yani benim kızdan küçük :D:D:D.D:D