Pazartesi, Ekim 24, 2016

Cam Tabaklarım

36

Dekupaj çalışması laleli cam tabağım, bu da çoçuklar için pokemon’ lu olanı…

36 YORUMLAR

  1. beğenmenize çok sevindim arkadaşlar, teşekkür ederim.Ratatule, farklı renklerden kastını anlayamadım, zemin rengini mi yoksa deseni mi kastettin?

  2. çiçekleri renklendirmek açısından demiştim farklı renler kullanarakta tabaklara zengin bi görünüm kazandırabilirsin diye sey etmiştim:(

  3. sevgili kondor, ahşap boyamada kullandığımız dekupaj tutkalı(benimki plaid marka) kullanılıyor.Dekupaj kağıdının ön yüzüne tutkalı sürdükten sonra cam tabağın arka tarafından yapıştırıyoruz.Ben peçete yardımı ile iyice yapışsın diye biraz ovaladım.Kuruduktan sonra fotoğrafta siyah çıkmış ama koyu mor(gene plaid 463) ile boyadım ve vernikledim.

  4. Gercekten cok ho$ emegine saglik canim.Siteme ziyaretlerini hersaman beklerim tesekkür ederim.Ankara´ya selamlar :o) Ben de Kirikkale´liyim…

  5. sibel tunay çok teşekkür ederim, eski yazıların araştırılıp bir de beğenilmesi harika bir duygu.Bloğundaki yoyolu örtüyü gördüm, harika olmuş.Sehpa için bir tane yapmak istiyorum, elimde artmış yoyolar da vardı, teşekkürler.

  6. sibel, tam bir sene bir gün sonra yorum yazmışsın :))))) bakıyorum eski defterleri karıştırmaya başlamışsın, iyi oluyor görmediğim şeyler çıkıyor ortaya, bunu da görmemişim ben, çok güzelmiş:)))))

  7. Evet canım.Ben temmuzda girdim buraya.Eski arkadaşlarıda çok merak ediyorum.Aslında arada merhaba yazsalarda ilk sıralarda yakalayabilsek.Noblesse bloğun var mı?

  8. Keşke olsaydı.Bana da kızım hazırladı.Acemi ,2009 olduğunu biliyordum da ay ve tarihe hiç bakmamıştım.Tesadüf bu heralde.Sen söyleyince baktım.