Çarşamba, Ekim 26, 2016
ÇINAR YAPRAKLI KIRKYAMA YATAK ÖRTÜM YARIŞMADA

ÇINAR YAPRAKLI KIRKYAMA YATAK ÖRTÜM YARIŞMADA

91

2009 sonbahar yarışmasında çınar yapraklı kırkyama yatak örtüm ile bende varım diyorum. Bu örtüyü bu sene yaptık. Kenarlarını aplikeden yapraklar ve dallarla bütünleyerek süsledik. Bana çok romantik ve güzel geliyor. Bakalım sizinde düşünceleriniz benimle aynı mı? Yarışmaya katılan arkadaşların hepisine başarılar diliyorum. Meraklıları için ayrıntılı fotoğrafları aşağıda

91 YORUMLAR

 1. Bu kadar emek,bu kadar sabır,ee sonuçta da ortaya çıkan bu kadar güzel bir eser,ellerinize sağlık,başarılar…

 2. Selamlar çok çok güzel olmuş tamda sonbahar mevsimive uygun deseni.Ellerinize sağlık canım.Bana yaptığınız yorum içinde teşekkür ederim.Yarışmanın kuralı ne acaba.?Sevgiler.Oya

 3. Oya merhaba, öncelikle yorum için teşekkürler. Yarışmanın kuralı bildiğim kadarıyla konu sonbahar olmalı, teknik ise serbest (istediğin tekniği kullanabilirsin) Sizde tel kırma ile sonbaharı anlatan bir çalışma yapıp yollayabilirsiniz.( Altın rengi sim kullanabilirsiniz.) Yalnız tutulanlar sayılıyor. Yorumlar sayılmayacak. Tutanların geçerli olması içinse tutan kişinin en az üç yayında bulunmuş olması gerekiyor. Benim size yaptığım yorum içinde teşekküre değmez, gerçekten çalışmanız hak ediyor. Sevgiler.

 4. kirkpare diyor ki;saatoniki sizede teşekkürler tutarak oy vermişsiniz.

  Yazı sahibi sizmisiniz.?Niye teşekkür ettiniz anlamadım?Şaşırdımmmm!!!!!

 5. gönüldenele ve aysell çok sağolun azkalsın daha büyük hatalar yapacaktım. Evet yazıyı ben yazdım ama bir yanlışlık oldu kırkpareler bu akşam bizim misafirimizdi. 10marifette gezinmek için bilgisayarın başına oturmuştu bir ara. Çocukta durmayınca apartopar kalktılar. Onlar gidince bende bir yandan yorgunluk bir yandan uykusuzluğun etkisiyle hiç dikkat etmeden yorumlarda bulundum. Hem sizden, hem kırkpareden hemde diğer 10marifet üyelerinden özür dilerim. Siz uyarmasanız daha büyük hatalar yapacaktım, iyiki uyardınız. İnanın o kadar çok mahcup oldumki anlatamam, kendimi çok kötü hissettim, sanki sahtekarlık yapmış gibi hissettim kendimi. Tekrar tekrar herkesten çok özür diliyorum.

 6. Arkadaşlar kırkparenin oyu geçerli bile değil. Çünkü; en az 3 yayında bulunulması şartı var. Oysa onun hiç bir yayını yok. Böyle bir durumda benim hakkımda umarım olunsuz şeyler düşünmezsiniz.

 7. Yamali bohca diyor ki;Arkadaşlar kırkparenin oyu geçerli bile değil. Çünkü; en az 3 yayında bulunulması şartı var. Oysa onun hiç bir yayını yok. Böyle bir durumda benim hakkımda umarım olunsuz şeyler düşünmezsiniz.

  yok ,böyle bişey düşünmedim zaten.:))açıklama için teşekkürler.

 8. gönüldenele öyle düşünmediğinize sevindim. Zira ben art niyetli biri osam 22 yıllık meslek yaşantımda neler yaptırdım neler yani arşivim o kadar zenginki. Üç beş tanede kirkpareye resim verip yayında bulunmasını oyunun geçerli olmasını sağlardım.

 9. benim sizden yana şüphem yoktu kırkparenin ne yapmak istediğini anlamaya çalıştım ama siz açıklayınca sorun kalmadı:))

 10. Hayır açıkladığım gibi kırkparenin bu olayla hiçbir ilgisi yok. Sadece benim yorgunluk ve uykusuzluktan kaynaklanan bir dikkatsizliğim sonucu oluştu. Olayın bu şekilde doğru anlaşılmasına ve bir art niyet olmadığının düşünülmesine sevindim :))

 11. Aruw Collection yorumunuz ve oyunuz için teşekkürler. Haklısınız kırkyama gerçekten de ilgi çeken çok güzel el sanatlarımızdandır, insan kayıtsız davranamıyor :)

 12. eylülbahar sizede teşekkür ederim tutarak oy vermişsiniz. Kusura bakmayın bu günlerde dalgınım biraz. Size daha önce dönmem gerekiyordu.

 13. elleriniz dert görmesin ah ah birde ben bilsem bu işin nasıl yapıldığını ne detaylardan ne resimlerden bişi anlamadım ne anlayışsızım değilmi:)))emeğine sağlık canımacaba ismeğe gitsem bana sadeve kıryamayı öğretirlermi desem iyi olacak

 14. Sevimli hayat öncelikle yorumunuz ve tutuğunuz için çok teşekkürler. Elbette şartlarınız elveriyorsa ismeğe gidebilirsiniz, oranın sergilerinden bir bölümü 10marifette görmüştüm çok güzel şeyler vardı. Eğer gidemezseniz ben elimden geldiği kadarıyla yardımcı olurum. Yeterki siz isteyin ve bir başlayın. Sevgiler, saygılar.

 15. Yarışmanın bitmesine sayılı saatler kaldı. Yarışmada beni destekleyen (oy veren ve yorum yazan) arkadaşlarımın hepsine canı gönülden teşekkür ederim. Birinciyide şimdiden kutluyorum. Sevgi ile kalın.

 16. kumaş deseni seçiminiz o kadar isabetli olmuş ki sanki, gerçekten kurumuş sonbahar yaprakları olmuşlar gönlünüze ve emeklerinize sağlık :)