sizin de böyle bir işe yaramaz eski oyuncaklardan oluşan yığınınız mı var :). neleerrr nelerrr yapmışşşlar o yığından………..
bu resimdekilerin hepsi o oyuncak yığınından oluşturulmuş. valla bravo. ilginç dimi. görmek için buraya tıklayın.bunlar da hoşunuza gidecekkedi oyuncağıçocuklara zahmetsiz oyun çadırışirin oyuncakçocuklara su borularından teleskop yapımıçocuklarınızın küçülen kıyafetleri
Büyük başarı![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
aferin onlara
ben söylencek söz bulamıyorum
nasıl uydurmuşlar nasıl bu bakar güzel şeyler çıkarmışlar :S