Çarşamba, Ekim 26, 2016
denizci temalı kumaş kutularım

denizci temalı kumaş kutularım

20

Daha önce de dikmiştim bu denizci temalı kumaş kutulardan.Birini sipariş üzerine dikerken hızımı alamayıp,kırmızılısından da pasajım için diktim..Ayrıntılar ve diğer fotoğraflar Tiryaki Hobi’de…

20 YORUMLAR

 1. aaahh denizci temasını çok seviyorum. banyomu öyle düzenledim. bi de böyle kumaş bulabilsem:( çoook güzel olmuş ellerine sağlık..

 2. embir saol canım ;)gulseyhan, amin,çok tesekkürler ;)ayme,ben de bayılıyorum aynen :) bu kumaştan bu gidişimde bulamadım ya,devamını alıcaktım halbuki :S

 3. findikkurdum diyor ki;gunesedogru diyor ki;kumaş satan dükkanlardan bulabilirsiniz :)):sbu şimdi cevap mı? geyik mi,şaka mı yoksa alay mı?

  hem cevap hem espri ama asla alay değil bunu burada bir kaç dostum yakalabiliyor çok şükür…

 4. o zaman sadece o dostlarınıza yapın bu şakalarınızı.bir kaç kere bana da yaptınız,asla hoş bulmuyorum.özeliikle de sitede yeni olan ya da kendini yabancı hisseden insanlara bu tarz ifadeler insanları kırabiliyor,size söylenmese de ben haberdarım,lütfen biraz özen ve dikkat…

 5. şunu belirtmeliyim ki; yazı yazarken çoğunlukla rumuzlara bakmıyorum yani kişisel davranmıyorum… elbette dikkatli olurum size karşı…herkesedair in mesajı altına yazmışım ayrıca, ben de yeni gördüm :)))

 6. fındıkkurdum,çok teşekkür ederim duyarlılığınız için.Size gelince güneşedoğru,kötü bir niyetiniz olmayabilir,ama sizinle tanışıyor muyuz ki bu şekilde esprili söylemler olsun aramızda ? Siz söylemeyseydiniz kumaş dükkanlarında satıldığını bende manava filan bakacaktım yani ! Ay çok hoşsunuz kızayım mı güleyim mi bilemedim ….

 7. isterseniz kızar isterseniz gülümsersiniz bu sizin ruhsal durumunuza bağlı … orda bir soru vardı ben de yanıtladım. bir terbiyezsilik ettiğimi düşünmüyorum.”size gelince güneşedoğru” cümlesi de hayli garip, yaramaz bir çocuğa eliniz belinizde parmak sallayan ebeveyn gibisiniz. nedir bu hazımsızlık !!

 8. ”Terbiyesizin terbiyesini vermek,sadakadır ” (bkz.hadis-işerif )Siz azarlandığınızı düşünüyorsanız,benim de cevabım bu şekilde olacak !

 9. herkesedair diyor ki;Merhabalar,ben de bu marine kumaşlardan arıyorum,nereden bulabilirim bir fikri olan var mı ?

  sorusunun yanıtı

  gunesedogru diyor ki;kumaş satan dükkanlardan bulabilirsiniz :))

  bunun neresi terbiyesizlik ?