Perşembe, Ekim 27, 2016
Elbise yaptım, nasıl olmuş?

Elbise yaptım, nasıl olmuş?

16

elbise
Elbisemi yapalı bir sene oldu ama nerede giyilir karar vermedim hala :(

16 YORUMLAR

 1. cok hoş olmuş..yaz da geldı heryerde gıyebılırsın bence bı gezmeye gıderken falan …kırmızı ayakkabılarla çok şık olur bence…

 2. esinn43 nihayet başarmışsınız hayırlı olsun :) ee güzel elbiseymiş ellerinize sağlık :) günlükte giyersiniz dekoltesinden rahatsız olursanız üzerine bir bolero günlük gezmelere giderken giy boşa gitmesin bu emek :)

 3. zulaltan sorma ugraşa uğraşa sizin de anlatmanızla başardım çok şüküürr.:)
  direk bi açtım benim elbise.yanlız kumaşı az kalın bunun penyenin biraz kalını kızlar.
  daha da hiç bi yerde giymediim.ben kapalıyım onun için giymem zor oluyo.ille içine badi giycem o zamanda özelliği gitcek dimi ama.yorumlarınıza çok teşekkür ederim.:)

 4. esin43 elbiseyi dikeli bir yıl olmuş, eee sen zaten dikiyormuşsun kuzum :) Elbise modeli çok güzel günlük bir model fakat kumaşı tarz itibari ile biraz şatafatlıya onun için giymemişsindir. Dışarda giysen kumaş ağır kaçar, gece giysen model uygun değil :) Ama serpilciğimin dediği gibi kırmızı bir ayakkabı mavi bir babet :) İlgiyi birazda başka bir tarafa kaydırırsan daha baskın bir aksesuar ( ayakkabı, çanta ) kullan ve dışarı çıkarken şıkır şıkır giy be kuzum çürütme evde :) Ellerine sağlık…

 5. ben bu tarz kalın penye elbiseleri kışın giyiyorum içlerinde badi kullanarak. bence sen de kışın rahatlıkla giyebilirsin. özelliği falan gitmiyor, yeter ki içine nötr renkte bir badi giy.

 6. Bu şekilde giymek uygun gelmiyorsa ben de YogaYapanBalik’a katılıyorum, en güzeli içine bir şey giyip altına da siyah kalın çorapla giymek, çizmeler filan. Şu an bunu düşünmek bile ızdırap verdi gerçi bu sıcakta! Yazın gece serinlikte giyip (renkli ayakkabı faslıan ben de katılıyorum) üzerine incecik bir hırka da alınabilir. Elinize sağlık.

 7. Emeğinize sağlık,çok şık.Ben olsam üzerine kısa,ince,siyah(bolero boyunda) ceket giyer altına siyah kot ve kırmızı ayakkabı giyerim.Yanlız,boyu bayağı uzun olmuş,hani bir tunik kadar olsa daha rahat pantolonla giyilir.Uzunsa biraz kısaltıp daha rahat kombinleyebilirsiniz diye düşünüyorum..

 8. alaca91 :)evet bak öyle yapabilirim.bende günler de falan giyerim die düşündüm çünkü burda günler de pantolan giyen olmuyo düğüne gider gibi giyinirler topuklu kırmızı taşlı ayakkabım var siyah çorapla nasıl olur kızlar badi falan giymicem zulaltan ın dediği gibi bolero da çektim mi üstüme tamamdırr ;)

 9. senayatılgan yorumun çok hoşuma gitti :D çürütmiyim dimi yani.nerde giyceme karar veremedimden daha hiç giymek nasip olmadı.resimde taşı net çıkmamış aslın da.düğünler de şalla da tamamlayabirmiyim ki.
  içten yakcak bi kumaş değil de boyundan da kesmiyim kıyamıyorum :)

  shane ince bi hırkada güzel bi fikir aslın da teşekkür ederim yorumun için şimdi.kapalı bi bayan oldugumdan uzun yapmak zorunda kalıyosun.:)

 10. allahım leopar bayıldımmmmmmmmmmmmmmm siz antalyadasınız öyleyse size pazarlarda parça kumaş satan yer varmı bana bir bilgi verseniz ben bulamıyorumda cok sevinirimm haberleşelimm