Pazartesi, Mayıs 29, 2017
Pantalonları şık kaprilere dönüştürmenin kolay yolu

Pantalonları şık kaprilere dönüştürmenin kolay yolu

11

dikiş
Merhaba 10marifetçiler, yaza girerken birçoğumuzun pantalon boyları da yaz sıcaklarıyla birlikte hızla kaprilere dönüşüyor. Kendime yeni bir pantolon dikerken pantolonu çok yönlü (ve çok havalı :P ) kullanma konusunda bir fikir geldi aklıma. Ben yeni pantolonuma uyguladım, hoşunuza giderse siz de uygulayın diye eğitici-öğretici-bilimsel çalışmalarımı sizlerle de paylaşmak istedim. Çok kolay ve çok zevkli KendinDik cinfikirleri sizleri şu adreste bekliyor: KendinDik.Com

Paylaş
kendindik
irem ne yapar? keyifle yaşar... gün gelir muhteşem tasarım kıyafetleri mevcut kazancıyla almasının aya gitmesi kadar olası olmasına çok bozulur ve 'artık istediğim kıyafetleri kendim dikmeliyim' der. sorun şudur ki, daha önce hiç dikiş dikmemiştir. içinin sesini dinler... ve bir de youtube'u. başlar dikmeye... o günden beri bulduğu her fırsatta dikiş dikmektedir :)

11 YORUMLAR

  1. renkleri ne kadar uyumlu kullanıyorsunuz her zaman ki gibi çok güzel olmuş ellerinize sağlık :) bu arada arkadaki katlar yatlar sizin mi efendim :) poz verdiğiniz mekan pek güzel :)

  2. Pantolonun rengi de harikaymış bu arada ve yeni uygulama yakışmış :) İster kıvır kapri ister uzat pantolon :) Pratik fikirler mutlu bayanlar :) Ellerine sağlık…

  3. çok güzel olmuş üstelik pantalonu kıvırıp kapri gibi kullanınca bacak boyunuz daha uzun görünmüş. şık durmuş. görüldüğü üzere şekil 2 süper.

  4. Evet yatların tümü benim. O günkü kıyafet rengime göre seçiyorum hangisiyle gezeceğimi….. ;)

    Arkaplan Mersin Marina… Adana iş seyahati arası kaçamak sırasında çekildi. Adana seyahati ayrıntıları için de siteye göz atın derim :D

  5. yatların rengine göre kıyafet seçecek kadar zenginsiniz bizim gibi mütevazi insanların arasına karışmışsınız amanın bu ne alçak gönüllük ;) darısı koçların sabancıların başına :)

  6. teşekkürler kızlar! :) bu sene bu renk beni de çok cezbediyor. su renkleri her zaman güzel, öyle değil mi? :) hadi bakalım sizin de kapri dönüşümlerinizi bekliyorum kendindik.com’a!