Pantalonları şık kaprilere dönüştürmenin kolay yolu

-

dikiş
Merhaba 10marifetçiler, yaza girerken birçoğumuzun pantalon boyları da yaz sıcaklarıyla birlikte hızla kaprilere dönüşüyor. Kendime yeni bir pantolon dikerken pantolonu çok yönlü (ve çok havalı :P ) kullanma konusunda bir fikir geldi aklıma. Ben yeni pantolonuma uyguladım, hoşunuza giderse siz de uygulayın diye eğitici-öğretici-bilimsel çalışmalarımı sizlerle de paylaşmak istedim. Çok kolay ve çok zevkli KendinDik cinfikirleri sizleri şu adreste bekliyor: KendinDik.Com

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
kendindik

irem ne yapar? keyifle yaşar... gün gelir muhteşem tasarım kıyafetleri mevcut kazancıyla almasının aya gitmesi kadar olası olmasına çok bozulur ve 'artık istediğim kıyafetleri kendim dikmeliyim' der. sorun şudur ki, daha önce hiç dikiş dikmemiştir. içinin sesini dinler... ve bir de youtube'u. başlar dikmeye... o günden beri bulduğu her fırsatta dikiş dikmektedir :)

11 yorum gelmiş

 1. zulaltan

  renkleri ne kadar uyumlu kullanıyorsunuz her zaman ki gibi çok güzel olmuş ellerinize sağlık :) bu arada arkadaki katlar yatlar sizin mi efendim :) poz verdiğiniz mekan pek güzel :)

 2. senayatilgan

  Pantolonun rengi de harikaymış bu arada ve yeni uygulama yakışmış :) İster kıvır kapri ister uzat pantolon :) Pratik fikirler mutlu bayanlar :) Ellerine sağlık…

 3. meralice

  çok güzel olmuş üstelik pantalonu kıvırıp kapri gibi kullanınca bacak boyunuz daha uzun görünmüş. şık durmuş. görüldüğü üzere şekil 2 süper.

 4. kendindik

  Evet yatların tümü benim. O günkü kıyafet rengime göre seçiyorum hangisiyle gezeceğimi….. ;)

  Arkaplan Mersin Marina… Adana iş seyahati arası kaçamak sırasında çekildi. Adana seyahati ayrıntıları için de siteye göz atın derim :D

 5. zulaltan

  yatların rengine göre kıyafet seçecek kadar zenginsiniz bizim gibi mütevazi insanların arasına karışmışsınız amanın bu ne alçak gönüllük ;) darısı koçların sabancıların başına :)

 6. kendindik

  teşekkürler kızlar! :) bu sene bu renk beni de çok cezbediyor. su renkleri her zaman güzel, öyle değil mi? :) hadi bakalım sizin de kapri dönüşümlerinizi bekliyorum kendindik.com’a!

Bir Cevap Yazın