Çarşamba, Ekim 26, 2016
İlk Eteğimi Diktim

İlk Eteğimi Diktim

18

etek dikişi
Ben de dikiş dikenlere heveslendim :) İlk eteğimi diktim daha fazla örnek için tık tık.

18 YORUMLAR

  1. ilk başlangıç için güzel dikmişsiniz. fermuar dikme konusunda bende aynı dertten muzdaribim.bu arada inşallah iş bulursunuz.

  2. nefis bir etek olmuş ve size inanılmaz yakışmış. lütfen devam edin, ilki böyleyse ileride neler yapacaksınız görmemiz lazım!

  3. çok şık bir etek olmuş aslında kendinizi geliştirseniz bu konu sizin işiniz bile olabilir :) yeteneğiniz teeee buradan görünüyor yani :) size de çok yakışmış ama ben sizi dışlamak istiyorum zira benim yarım kadarsınız :) çevremde zayıfların dolanmasını sevmem de :) :) – kuzum bu zayıflığın bir sırrı var mı? –

  4. Harika olmuş ben de bayıldım. ilk deneme için de oldukça başarılı olmamış mı yahu, kendimi bir an sizin yerinize koydum da.. : ) tişört de pek hoşmuş bu arada!

  5. çok tatlısınız yagmuryurek:) çok teşekkürler ne güzel yazmışsınız öyle ama ben dışlanmaya alışığım zira ablamda balık etlidir :)) benimkisi genetik bir sırrı fln yok malesef..

  6. kahvesevmem teşekkür ederim:)) ne de güzel bi cümle oldu iki anlamlı :)) eminim sizede yakışır o bir kaç kilolar bence bişey sayılmaz ayrıca:)