İşlemeler için harf üretgeci

-

İşleme severler için güzel bir hizmet.Kanaviçeler için Otomatik harf üretgeci (ismi kendim uydurdum) Buraya işlemek istediğiniz kelimeyi yazıyorsunuz karakter vs. seçip örnek işlemeyi görüyorsunuz hepsi bu kadar .Ayrıca sitede çok güzel kırlentler ve işleme teknikleri ve yöntemleri (sağ taraftaki rakamlara tıklayın) var…

14 yorum gelmiş

 1. gunesedogru

  hayatta hep bir “harf üretgeçim” olsun istedim ama nasip olmadı işte :((( kader ne yapacaksın :((şaka şaka çok şirin bir ad takmışsınız üstelik tanıttığınız site fevkalade güzel … sevgiler :)

 2. jemand

  tuttum bu yazıyı:)teşekkürler annekaz.. buarada sitenin de sıkı bir takipçisiyim.. teşekkürler

 3. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Aaa bende benim etamine -Pınarcım sayesinde başladığım- bittiğinde kenarına nasıl Miray yazsam diye düşünüyordum . Çok iyi oldu bu :)

 4. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Bunu işliyorum:pGaru bitti neredeyse Pucca’nında yüzünün ucu oldu henüz. :)Küçük olur sanmıştım ama tam istediğim boyutta oldu süpriz oldu mutlu etti :)

 5. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Yok Nokturn Ablacım yastık olmıycak da puccalı bir çok şey işliycem sanırım. Bunu Murat çerçeveleticek çeyize koyucaz kısmetse…Dün Zara Home da bir yorgan kılıfı gördük işlemişler etaminden yapmışlar Murat çok beğendi. Belki ona süpriz yapmak için minik minik çilekler işleyebilirim bir yorgan boyutunda etamine de gözüm kesmiyor henüz elimdeki işler bitsin :p

 6. nokturn

  allahım yaa ben erkek kardeşi üstelik de ufak bişey zannediyordum ama emin değildim iyi ki de değilmişim:)…sağol sesiberim..

 7. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  :) Karıştırsan da bir şey olmaz Nokturn Ablam merak etme :pSibel Ablacım söylemiş zaten Murat erkek arkadaşım. Kardeşimin adı Egemen ve 13 yaşında o…1 haftadır başımın etini yiyor “abla bana da transformers işler misin ” diye… :D

 8. sesiber

  Transformersın -e hali, -en hali, -de hali, -den halini de ister şimdi o. İşle işle bitmez, salla gitsin Çileğim.

 9. cocuklacocuk

  biz yeni bitirdik böyle bir yazı, şablonumuz vardı aslında ama bunu daha önce görsek iyi olurmuş. Çerçevesiyle uğraşıyoruz, yakında paylaşırız sizlerle.

 10. nokturn

  valla bir sizin hızınıza yetişemem sanırım..ne ara yapıyorsunuz bunca el emeği göz nurunu?? (koskocaman nazarlık smiley)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin