Salı, Ekim 25, 2016
KARDAN ÖNCE GELEN KARDAN ADAM

KARDAN ÖNCE GELEN KARDAN ADAM

38
Cocukla cocuk
Cocukla cocuk

Karlı ve bol yağışlı bir hafta sonu diliyoruz. Yoksa kuraklık kapımızda.Yağışın ardından gerçek kardan adamlarımızı yapmak elbette dileğimiz.Fakat kar yağmayan illerde yaşayan veya kardan adamı evde yapmayı tercih edenler arkadaşlar için , çocukların yaparken çok eğlendiği kardan adamlı kartımızı paylaşalım sizlerle, Burada

38 YORUMLAR

 1. Çocukluğumun resim dersleri aklıma geldi. Her kış pamuk karlı kardan adamlı resimler yapardık. Gerçek kardan adam yapacak kadar kar tuttu şu anda ama 3 gündür gripten yatıp bugün kara çıkarsam evdekiler beni afaroz eder sanırım. Biri yapsa ben seyretsem, balkondan havuç atsam ona. Off of

 2. aman sakın lütfen evdekiler aforoz ederde biz etmez miyiz sanki?? kaç gündür yoksan hastasın…kim yoksa hasta öğrendik artık.çocuklaçocuk…hah şöyle çocukken bildiğimiz bir çalışma ekleyinde bizde saf saf bakmayalım dalmaçyalı gibi..alalalaa mukavva da neymiş.güzelim pamuklarımız varken :)

 3. Kar topudur o :)”kardan adamlar yaptımhepsini kahramanım sandımavuçlarımdaeridiler…”şarkı söyleyesim geldi :)Elinize sağlııık… Aklıma o pamukların uhuya birleşince nasıl hal aldıkları geldi :)

 4. öyle demek istememiştim…pamuk onlar pamukoluk mu yok öyle bişi değilyaşım çıkacak yaa çam devirdim offfkarıştı herşeyhatlar hatlar şey kar yağdıya tellere hatlar kesildi adsller falan…………. :ı) susutum tamam

 5. Geçmiş olsun Sesiber’cim, atlatmışsındır inşallah.Gamy, biz de bu tip çalışmalar çok hepsini paylaştığımız da çocuklar için mi kendimiz için mi yaptığımız konusunda soru işaretleri oluşabilir, o yüzden ara ara siteye ekliyoruzFraise sözleri hatırladım ama melodi hakkında en ufak bir şey çağrışım yapmadı.

 6. cocuklacocuk diyor ki;Fraise sözleri hatırladım ama melodi hakkında en ufak bir şey çağrışım yapmadı.

  Göksel’in son albümünde (L)

 7. Anlatıyım uyuyan güzelcim :) < ...a href="buraya sitenin linki"> buraya istediğini yaz < .../a>noktaları kaale almıyoruz :p gerçi sen biliyosundur :) böyle olunca tıklaması daha rahat oluyor kopyala yapıştır yapmıyoruz :)

 8. ankarada da çok güzel kar yağıyor :)(pencereden izlemesi güzel tabi :)) bu arada sesiber sizin kardan adam da süper olmuş,süpürgesi biraz postmodern olmuş ama olsun :P köpek de acayip şirin.

 9. link attık bizde tesekkürler uyuyang ve Fraise.Sesiber,çok güzel olmuş kardan adam. Bu kardan adam sana da iyi gelmiştir. Köpek gerçekten çok şirin. Kayseri’de yeni başladı yağmaya, çok güzel seyretmesi.

 10. Benim katkım yok bu konuda, o kısmında ben üşüyüp içeri girmiştim. Camdan bakınca çok güldüm. Bu arada bizim köpiş kardan adamı kıskandı, sinir oldu oğlum onu eliyle düzelttikçe seviyor sandı.

 11. bu nedir ?? yarım metre(50cm) kardanadammı olur? eliniz değmişken bi insan boyu yapsaydınız bari..ama tabi yetenek lazım o işler için…

 12. Ben olsam heykel dikerdim de çocuk işte bu kadar yapabildi 12cim görelim senin adamı da, ayrıca şu an adamımız en ve boy olarak genişledi, sadece bir silüet görünüyor, okullar da tatil, yarın yine ben camda millet dışarda :(

 13. ben işi müteahhite verdim ama o da malzemeden çalmış anlaşılan :) 2 metrelik olacak dediydi 20 cmlik cepkardanadamı yapmış..camın kenarına kondurmuş gitmiş..nerden baksan rezalet :)

 14. VALLA!ÇOLUKCOCUĞUN Kİ: ÇOK SEVİMLİ…SESİBERİN OĞLUNUN Kİ: PEK Bİ CİDDİ VE UYKULU…S12 NİN Kİ: PEK Bİ GARİBAN…MEDİNE FUKARALARI GİBİ.. BENİ İÇERİ ALIN, ÇOOOOOOK ÜŞÜDÜM DİYOR SANKİ….SHANE SENİN Kİ RESMEN: HIH! DİYOR.. SAÇLARIDA OLSA GERİYE SAVURACAK SANKİ…:)

 15. Shane seninki de hakikatten pek havalı. O mandallardan benim de var ve onlara bakarak bu kardan adam ya da kızın pek bi minik olduğunu anlıyorum.

 16. bende kardan adam yapmak istiyorum yaa;( beni kiskandirmak icin mi yapiyorsunuz bunlari:( bi kac posette buraya gonderin nolur.. bende size sicak gonderirim soz;)Bizde birazdan piknige gidecez siz kardan adamlarinizla bogusun..(cigere ulasamayan kedi smileyi)

 17. ganejaaaa:))))))))))))))))bu benim bıdıkken çok söylediğim bir şarkııı..”o o oooo sırtımızda paltoooo”..4 ya da 5 yaşımdayken dedem sesimizi çekmiş kasete orada çin işkencesi yaparak konuşturmaya çalışıyorlar da beni;bu da oradan bir anı..sevindirik oldum birden:)

 18. Ben kar üstünde doğru düzgün yürüyemiyorum daha :) Kaç gündür ilk defa dışarı adımımı atayım dedim apartmanın önünde kar kucakladı beni. Neyse kalktım yerden çöp kutusuna gittim tam kutuyu açmak için zımbırtısına basıcam ayapım kaydı onda da ama düşmedim :) Ya anlayamadığım ayağımda koca botlar yürüyemiyorum önümde bi bayan ayağında çivi gibi topuklu çizmeler takara tukara yürüdü!..Ben yürümeyi öğrenince yapıcam kardan adamımı… Şimdilik sizin resimlerle idare etmeyi planlıyorum :P

 19. çok güzellerrrr hepiciğiniziznkide çok güzell.ben de seyrederek keyif aldım.sesi, çocuklaçocuk, s12, shane kardan adamınızla masama kar getirdiniz teşekkürler arkadaşlar.