Pazar, Ekim 23, 2016
Kazaktan Çanta Yapımı

Kazaktan Çanta Yapımı

14
kazaktan çanta
kazaktan çanta

Kullanmadığınız kazağınızdan çanta yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kazağınızın kollarını ve boyun kısmını kesmek ve kazağın alt kısmını dikmek, tabi birde kestiğiniz koldan sap yaptığınızda çantanız hazır demektir. Dilerseniz çantanızı boncuk ve çiçeklerle süsleyerek kullanabilirsiniz.

14 YORUMLAR

 1. aaaa buna kimse yotum yazmamış ben yazarım emircim ben çok sevmiştim bu fikri hatta üye olmazken bile siteye gidip eklemiştim bile bloğuma bence çok hoş bir fikir .) hatta bak tutuyorum bile ::)

 2. evet bende tuttum.fikir çok güzel.çocuklarımızın olmayan kazaklarını çantaya dönüştürüp hediye etmek ne güzel olur dimi :)

 3. Teşekkürler arkadaşlar, bende neden kimse yorum yazmadı demiştim. Bazen çok şey eklenince arada kayboluyor :))Kazağımın bir tanesine kıyacağım ve çantaya dönüştüreceğim.

 4. embir diyor ki;Teşekkürler arkadaşlar, bende neden kimse yorum yazmadı demiştim. Bazen çok şey eklenince arada kayboluyor :))Kazağımın bir tanesine kıyacağım ve çantaya dönüştüreceğim.

  Kazağına kıymak yerine daha süpersonik bir fikrim var :p Bak şimdi yazlıklar çıktı anneciğin hanımefendiye bir uğra kesin onun maziden kalan modası geçmiş vatkalı her kıyafet denkleme de “atıcam bunu ya da vericem birine” deyip veremediği / atamadığı bir kazağı vardır. Aşır…Bak mesela bugün benim en şanslı günüm :D Annem kendi kıyafetlerini denkledi epey bir kilo aldığı için olmayan kıyafetlerini ayırırken yaşadığı depresyon sebebiyle kenara çok ıvır zıvır aşırdım :p Dönemini oturttun mu anne gardolapları derya deniz :D

 5. Bak güzel fikir, annemde bir dünya giysi var. Bizim birde yurt dışı ayağımız var ordan yağıyordu :)) ben eskiden çok atmıştım. Bilsem bak ne çok şey yapılırdı:)) Bugün biten aliminyum folyonun rulosunu atmadım. Eşim neden atmıyorsun dedi. Çocuklacocuğun yaptığı mumluklardan yapcam dedim (ona da göstermiştim) yakında evimiz çöp eve dönecek dedi :)) Ben bir ev temizlemesem şöyle 10 gün kadar saatoniki nasıl sevinir :))

 6. embircim aynı dert bende de var geçen gece temizliğie bir başladım temizlik derkende öle sil süpür değil gece gece nereler temizlenir vakitisilikten belki birşy yaparım diye kenara köşeye tıkıştırdığım şeyler.) ya hu nerey elimi atsam bişi çıkıyo o çekmeceler o kullanamdığım dolaplar ıvır zıvırlzrı koyduğum çekmecelelrin içleri aman alahım her şey herşey var onaları toparladım düzenledim iki gece peşpeşe saat üçe kadar sonuç düzenli oldu ama ben bittim uykusuluktan bu arada” benim bloğumun ada d!d! nin çöp evi) benim evde bloğumda öle :))))

 7. evet kesinlikle astarlı olmalı, ben yün kazağımı sıcak su ile yıkayıp keçeleştireceğim sonra ondan çanta yapıcam. Zaten bana olmuyor artık bir miktar küçülmüş :))

 8. Evet asyacım, koytla beraber yıkanınca kot dövme işlemi de yapmış oluyor daha güzel keçeleşiyor (muş) henüz denemedim de :))

 9. sen o kazağını bu şekilde değerlendir örgüeli, daha güzel olur. Kışlıkları çıkartınca bende yapıcam

 10. ben bu siteye üye olduğuma çok mutluyum insana yeni fikirler veriyor benim çocukların giymediği kazakların bir kısmını fakirlere verdim çok fakiler var burda giymediğim bir eski kazağım var böyle değerlendirem güzel ellerine sağlık