Pazar, Ekim 23, 2016

kedicik ama şapka

5

Çocuklarımız onlar için neler istemeyiz ki. Ama hep almakla değil, biraz elden gelenle çabalamalı. İşte bu site tam bu işler için. Çocuklar mutlu olsun yeter.

kediden şapka
kediden şapka

5 YORUMLAR

  1. cok guzel bi sapka ama lk once cocuk olması lazım hep boyle seyler yapmak istedim ama hiç hayatım boyunca bu tarz seyler yapacak el kabiliyetim olmadı şimdi cucokda olsa yapamam ben bunu ama tabi suda söz konusu degil yani cocuk oması için karında oması lazım ozmaan ne olacak senin beyendigin butarz seyleri o yapacak yani hem cocugu yapacak hem de bu tarz guzel seyleri ilk once bi hanım bulmakla yolla cıkır siz bu tarz siteleri haberleri göndermeye devam edin ben bulana kadar cokda birikir hani

  2. şapkalara bayılıyorum ama kafammı kocaman yoksa yüzümmü ablak nedir bi türlü yakışmaz bana..ama bizim bebeğe herşey yakışıyo..bu tür şeyleri yapıyom ama kısa ömürlü olmaları bi handikap gibi duruyo..onca uğraş yap,sonra çocuk bi hamlede caaart diye yırtsın,o yırtınca sen sinirlen ,iki tane patlat çocuğa…o ağlasın..sen o ağlayınca durumu kurtarmaya çalış….etraftakiler senin bu hareketine tepki göstersin..neticede bi güzellik yapayım derken ortam fena bi hal alsın..hımmm..bu senaryoya göre iyisimi ben hiç yapmıyım bu şapkayı..