Cuma, Ekim 28, 2016
Kırkyama ile giysi yenileme

Kırkyama ile giysi yenileme

14
ÇOCUKLAR İÇİN
ÇOCUKLAR İÇİN

İŞTEburada çocuk kıyafetlerini, birkaç becerikli dokunuşla nasıl zevkli hale getirebileceğimiz konusunda fikir edinebilirsiniz. sitede de detaylı gezerseniz kırkyama ile ilgili enteresan örneklerde görebilirsiniz.

14 YORUMLAR

 1. size özel
  size özel

  evet ya bende istiyorum dikiş makinası ya. Şöyle yeni öğrenenlere uygun fiyatı el yakmayan bi şeyler biri tavsiye etsede alabilsem…ay delirdim sitede çok değişik ve güzeller kendime favori seçmeye çalıştım bi de ne göreyim sitede gezerken bırak dedim favoriyi bırak sayın editörüm bu siteden size özel….

 2. Ben naçizane parayı buldum…o bakımdan gerek duymuyorum ööle 40 yama 50 dikişe filan..ee para var huzur var ne de olsa..giderim toyzarasa olmadı çikko ya olmadı pançoya basstırırım cukkayı alırım envai çeşit giysiyi oyuncağı…ohh bea..

 3. evet ya………….bana ik şey çağrıştırdı bu saat12;1- sonradan görme misali…….2- bi de işte; kondorcum senin dediğin..halbuki ne kadar paran olursa olsun; el emeği başka, başka, başka………..!saat12 canım sen o siteyi biraz daha dolaş anacım hadi. belki yüreğin biraz kıpırdar.unutma meşhur çerçeve sanatından aldığın yorumları..onu sen duvarına asmamışmıydın, yapıp da? yoksa bizimi kandırdın? ayıp ayıp cık cık cık…

 4. çoOoOok beğendim:)tocuğum olsun yaparım bende artık…bu arada bi fiyat araştırması yaparsanız siteyede not düşersiniz değil mi?bi de soralım bakalım toplu alımlarda indirim yapıyolarmıymış?:)

 5. boş durmadım araştırdım da geldim..en uygun olanı sinbonun ki..buradan ulaşabilisiniz..yorumları okumayı ihmal etmeyin..ben akşam ankaraya gidiyorum..epey bi zaman burda olamıycam..sizi unuttum sanmayın:)herkese sevgiler..

 6. Çok ama çok güzeller,insanın içinde çıtı pıtı bahar duyguları uyandırıyorlar.Benim favorilerim,özellikle şapkalar ve çocuk kıyafetleri…Eskiden, eskiler yamanırken,şimdi günümüz modası olarak benimsemek,hele ülke ekonomik şartlarını da düşününce,insana ne kadar ilginç geliyor değil mi?Sevgiler

 7. Kondorun yollamış olduğu mesajı okuyunca bir kez daha anladım ki ya para herşey değil yada şahane editör kadar zengin olacaksın..koskoca sitede bir sepetbeşik yapılmış üstünde “shane” yazıyo..valla ya bu editörün gizli serveti var veya bu site verilen site onun ..o da olmadıysa şudur belki..editör şahane çok kalender bi insan site sahipleri ona jest geçiyo..ben anlamadım nedir..hani bi sepetti bi fasiydi artık neyse yazsa üstünde “saatoniki” ..ama nerdeeee…

 8. saatoniki, aslında ben de gördüm, ses etmedim ama çok hoşuma gitti… tesadüfse de çok tatlı olmuş, tahminleriniz konusunda ise yorum yapmayacağım :)