Merhaba arkadaşlar… Kızıma yine bir etek diktim ve bu kez önceden diktiğim bir perdeden artan tülle yaptım bu eteği Tül perde hafif olduğu ve kendinden karmaşık iplerle işli olduğu için kabarık kabarık durdu üzerinde, çok hoşuma gitti
Yukarıdaki önden ve aşağıdaki de arkadan görünüşü eteğin. Etek üç kattan oluşuyor: en üstteki kat tülden ve altı işlemeli, ortada yine tül var fakat altı düz, sadece kabarık duruşunu desteklemesi için orta katı koydum, en altta ise turuncu bir kumaştan astar yaptım fakat kumaş eteklik bir kumaş, astarlık kumaş falan değil. Öyle olunca yine tok duruş desteklenmiş oldu ve böyle kabarık kabarık durdu
şeker şey
pek yakısmış:)
bu şirin gülümsemeyi ve abajur modeli eteği çok sevmiştim ve hala seviyorum, seveceğim
bu gülümsemesi aynı annesi ![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
Hayaliğnesi ve Filizcim çok teşekkür ederim arkadaşlar![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
BENNNN GELDİMMMMMM:))))) gelır gelmezde gözüm gönlüm acıldı valla :)))ben yerımm bu güzelligii.. kırkbır kere masallahhh….ne gıyse yakıyo marıfet etekte degıl marıfet bu fıstık ta :))))
senay cımmm nasılsın görüşmeyelii
ben de bayiliyorum tatli kiziniza. o kadar mutlu oluyor ki annesi ona bir seyler diktiginde… bana da aynisi olurdu, hala da diker annem sagolsun
nisan elbisemi hic benimle gorusmeden, prova yapmadan dikmisti mesela. gelinligi bile dikecekti neredeyse de yorulmasin istedigim icin vazgecti. cok kiymetli seyler bunlar. gule gule giysin fistik.
Serpilim gelmiiiiişşşşşş
Neşenle gelmişsin canım benim belliki çok güzdel bir düğün çok tatlı yorgunluklar yaşamışsın
Hoş geldin sefalar getirdin, beğenmene de sevindim ![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
Sevgili shane aynen öyle çok mutlu oluyor
Giymeyecek olsada birşeyler dikeyim istiyor hep
Etek etek etek bayılıyor etekli şeylere onun için de çok mutlu ![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
Teşekkür ederim güzel yorumunuza
evet canımm dügün cok guzeldı ama hazırlık asaması benı bitirdi resmen salonun süslemesını bız yaptık …yazdım yolladım onaylanırsa goreceksın tatlım canım cıktı :))) ama şükür degdı yorgunlugumuza …cokk cookkk hoşbuldum canımmm
Düğün fotoğrafın harika ama afet olmuşsun afeeeeetttttt süpersin
Kaynana olduğuna kim inanır ![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
ayyy tesekkur ederım canım…zaten bende pek hıssedemedım kaynana gıbı kendımı galıba :))dugun bıtene kadar oynadım.:))))
Emeklerine sağlık çok şık olmuş,kızınada kocaman bir maşallah:)
Teşekkür ederim Nuray Hanımcım![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
ay benim pamuk prensesime bak baloya gidecek …. yirim kız ben seni sen eceyi sergiye getircen di mi şenay
leylayla bunu ben çalcem sizden kaçırıp ısırıp mıncıklayııp gıdıklayıp öpüp bırakcem
![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)