Cuma, Ekim 28, 2016
komodinler boş kalmasın hepsi lambalansın

komodinler boş kalmasın hepsi lambalansın

7
hem tasarım
hem tasarım

amerikan servislerden yapmış olduğum bir abajur modeli daha. bu abajuru yatak odası için tasarladım. hazır çelik mumluklar vardır. boncuklarla süslerler genelde. ben o malzemeye amerikan servis uyguladım. mum konulan yere lamba monte ettim. ve yine derilerle süsledim. bundan da bir çift yaptım, gece lambası olarak kullanıyorum. deneyin derim. diğer abajura göre daha ufaklar.

7 YORUMLAR

  1. ganeja inşallah okur bu yazıyıda bana cevap verir . çok sevinirim.ne mezunu olduğunu merak ediyorum.. okuldayken yaptım filan dedi hangi okul diye soruyorum.

  2. okudum okudum :)Ben gazi mezunuyum el sanatları.Diğer abajur daha iyiydi bunun amerikan servisi olduğu çok belli olmuş.Hem’cim aceleyemi geldi ne ayakları falan sarılmamış :/

  3. saolun arkadaşlar.ganeja olayın eğitimini almışsın gerçekten güzel.ben bir şey yaptığımda ilk önce severim daha sonra ona gözüm alışır bozar başka birşey yaparım. buda öyle bi lamba aslında.daha önce bu amerikanla daha büyük bi abajur yaptım lambader demek daha doğru olur silikon kullandığım için ev taşırken arabada erimiş. sonradan kesip böyle bir şey yaptım. aslında her an değiştire bilirim modunda olduğum için lamba bu durumda.tekrar saolun.bu arada ben hazır giyim mezunuyum bu işleri seviyorum ama.keşke dekorasyonla ilgili bi bölüm okusaydım.