Cumartesi, Ekim 22, 2016
kutular;ev toplamakta ne iyi dostlar.

kutular;ev toplamakta ne iyi dostlar.

13
hem tasarım
hem tasarım

Bu kutular ayakkabı kutusu. Ayakkabıcıların önünden geçerken hiç boş dönmem, alırım birkaç kutu . Kolay bulunuyor yani. Yine amerikan servisleri yardımıma koştu . Bunları onunla kapladım büyüklü küçüklü 3 tane yaptım. Ev dekorasyonu için de süperler, etrafı toplamak için de.Dolapların içinede sığdıkları için eşyalarınızı bulmada kolaylık.Deriyle takviye yaptım yine kutulara.. Daha önce yaptığım abajurlarımla da takım oldular.

13 YORUMLAR

  1. teşekkür ederim arkadaşlar cocuklacocuk yapışkanlı kağıtlar vardırya dolaplara filan yapıştırılan onlardanmı bu kağıtyoksa ayrı bir malzememe mi. ama ayakkabı kutuları çabuk deforme olduklarından deri ve amerikan kalınlaştırıyor. daha kullanışlı oluyo yani ama dediğin kağıdı bulabilirsem onunlada denerim birde şumo delde ve renkte denedim bu nasıl.

  2. Evet aynen o dolaplara yapıştırılanlardan, ama üzeri suni deri. Her yerde bulunmuyor, ama gerçekten kalınlık açısından da fena değil.Mavide super olmuş.

  3. yine hayran hayran baktım..harikasınız çok yaratıcı ve gayet de başarılı bir çelışma;öyleki yapacaklarım listeme ekledim bile..Çok teşekkürler fikir için..Mavideki renk tonunu pek sevmedim,kahve tonu daha güzel…

  4. Amerikan servisleri senin 1 numaralı malzemen anladığım kadarıyla.Fikir çok iyi. İkea da bile kutulara birsürü para istiyorlar ayakkabı kutuları dolu evde hem şık hem kullanışlı.Ellerine sağlık.

  5. çok güzel olmuş valla. hem kutuları değerlendirmiş oluyorsun hemde onlerı çöpe atmadığın için çevreye faydan oluyo.. ben çevreciyimde accık

  6. hem kutuları değerlendirmiş oluyorsun

    hemde onlerı çöpe atmadığın

    …balıyorsun kim yapmış diye hem görüyorsun…:)…:)