Makyaj çantası yapalım mı?

-

Bu makyaj çantasının yapılış aşamaları burada oldukça detaylı anlatılmış.Dikişe yeni başlayanlar için kolay ve şık bir örnek.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

19 yorum gelmiş

 1. chakir

  bir şey sormak istiyorum sorumu gören olur umarım da ben esinsel e yorum yazamıyorum başka yere yazarken yazabiliyorum esinsel in iki yazısına da yazacağım zaman üye ol diyor neden acaba?

 2. embir

  Ben esinsele yazabildim, belki arada düşüyorsundur bu da ona denk geliyordur :)) Sevgili s12 bu soruna tercüman olabilir ama ben olamadım :(

 3. chakir

  teşekkürler embir belki de ama hep deniyorum ona yorum yazarken düşüyorum doğru ama neden acaba diğer hiç bir yazıda olmuyor:))

 4. saatoniki

  huuu saat12, uyuyor musun?

  uyumak değil de hafiften kestirmek diyelim şuna :) defalarca yazdım yazdım , çizdim, höykürdüm ancak yine belirteyim; bu pilli’de editör olmak pek zor..dışardan bakınca karizma 10 nümero ama gel gör ki maaş pek cılız, ay sonunu zor getiriyom..çöl sıcakları yurdu basmış ancak bir klima bile yok ortamda..hasılı bu şartlar insanı yoruyor. yorulunca da hafiften kestirmek istiyor şu cism-i can..evet durum budur..sayın chakir üyeinsanı, esinsel üyeinsanına öööle her önüne gelen yorumda bulunmasın diye öyle bir önlem aldıktı.ama baktık olmayacak durumu değiştirdik..evet değiştirdik..çok güzel değiştirdik.

 5. chakir

  saatoniki günaydın düzeltmeniz için teşekkürler bir de ben başlığı yanlış yazmışım düzelttim kuyruğa girdi de bak dalga geçiyorlar bir an önce düzelse ikimiz için de iyi olur:)

 6. chakir

  ayrıca halen esinsel e öyle olur olmaz yorum yazamıyormuşum baktım da şimdi.ay uyku tutmayacak esinsel e yorum yazamazsam:D

 7. saatoniki

  sakin olunuz efenim. olur inşallah..daha pek gençsiniz..ayrıca önce inanmak lazım..önce güzeeelce yorumu döşenin ardından yaradana sığınıp gönder deyin..gerisi tevekkül…

 8. chakir

  Hepsini denedim efendim sabır sabır nereye kadar. Gerçi benim esinsel e yazmak istediğim yorumu siz yazmışsınız içinize mi doğdu bilmem :)

 9. embir

  ben sorunu buldum. Az önce bende aynı sorunu yaşadım ve linke bakınca 10marifet.org./ yazıyor orgtan sonra nokta konulduğu için bizde düşüyoruz.

 10. chakir

  hayır yani yazıyı tutmak istiyorum onu bile yapamıyorum madem öyle benim yerime birisi tutsun:)Ayrıca embirciğim ben de baktım bende öyle de yazmıyor link

 11. chakir

  sesiber, esinsel dekoratif adlı yazıyı yazan arkadaşımız hani masa örtüsünden kestiği çiçeklerle vazo süslemiş.

Bir Cevap Yazın