Mutfak Masamı Boyadım :))

-
Bu da yakından görünüşü
Bu da yakından görünüşü

Nasıl beğenip de aldığıma akıl sır erdiremediğim ama sağlamlığını da kabul edip atmaya gönlümün elvermediği verzalit mutfak masamı gecenin onbirinde boyamaya kalktım. İlhamın ne zaman geleceği belli olmaz tabii. Kolay boyamak için birgün lazım olur diye aldığım ruloyu kullandım. Rulo fırça sürpriz olarak kabartmalı bir doku ortaya çıkardı, daha da güzel oldu. Yalnız konu mutfak masası olunca 10 kat kadar vernikledim. Balkonda kuruma esnasında yapışan sineklerle ve kelebeklerle mücadele ederek. Şimdi sıra ayaklarını boyamaya geldi ama rengine bir türlü karar veremedim, o yüzden bekliyor. Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Böyle oldu
Böyle oldu
Böyleydi
Böyleydi
Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

8 yorum gelmiş

 1. annenotlari

  böyle işlere cesaret etmeye korkarım, o kadar uğraşırsam bir de kötü olursa diye.güzel oursa da insan uğraşıp güzel bir şey yapmanın tadına varıyor.sempatik olmş, elinize sağlık.

 2. sesiber

  Sinek ve kelebekleri kovmayıp üzerine pat diye vursaydınız, doğal figür çıkardı. Böyle de güzel olmuş. Ellerinize sağlık. Ayaklar aynı renk diyecektim ama buket fikrimi değiştridi sanki, kırmızı olsun bence de.

 3. kondor

  mutfakta başka bir baskın renk var mı? bi onu bilmek ister dekorasyona mehilli gönül. eğer yok ise her bacak ayrı olsa olmaz mı derim. masa ekran beni yanıtmıyorsa kirli beyaz gibi.biraz daha renklenirdi sandalyelerlede bir uyum yakalanabilir tabiyki . öyleyken böyle yani. bir daha baktımda her bacak ayrı renk ıhhı dedim birden. fikir vereceğim derken karıştım ;birilerini bayıltmadan kendimi bayıltmaya gitmeye karar verdim.

 4. ozlemyr

  Yorumlarınız için teşekkürler. Sevgili kondor mutfakta baskın renk bu sene kendiliğinden yeşil ve sarı oldu. Nedense limonluk bile alsam gözüm o renklere gidiyor. Ayakları için de aynı renge boyasam biraz renksiz mi olur diye düşündüm. Canlı renkler de abartılı mı kaçar, karar veremedim. Ama hepinize böyle büyük değişiklikler yapmayı tavsiye ederim. Gece su içmeye bile kalksam ‘aferin sana, iyi iş çıkardın’ diye mutlu oluyorum.

Bir Cevap Yazın