Çarşamba, Ekim 26, 2016
ORGANİZER YAPTIM

ORGANİZER YAPTIM

25

Biri çoraplar için diğeride misafir terlikleri için dolap içine ikişer adetten 4 adet organizer yaptım. sevgili Nalan ablamın verdiği kumaşlarla..

25 YORUMLAR

 1. valla siz yine bunu yapmayı düşünmüşsünüz.vakit bulamamışsınız.ben onu da düşünemedim. hiç böyle birşey aklıma gelmedi.şu an elektriği bulmuş formatındayım.

 2. sevimli hayat neyle tuturdun kısmı çokkk uzun …vantuz aldım tutmadı. bally ie yapıştırdım olmadı çivi denedim girmedi vida denedim çatlattı en sonunda şarjlı matkapla küçük kısa vidalardan yaptım dışa çıkmadı

 3. kızlar gülmeyin .valla terlikler dublex duruyor dolapta.hangisi misafirin ayağına oluyor diye hepsi aşağı iniyor sonra baştan geri yerine…evin büyüklüğü küçüklüğü ile alakası yok.son derece derli toplu temiz kadın işi olmuş.benim evim büyük.ama her odaya bir terlik koyacak değiliz ya.öptüm sizi kızlar…(tabi herkes kızsa)

 4. kızlar gülmeyin .valla terlikler dublex duruyor dolapta.hangisi misafirin ayağına oluyor diye hepsi aşağı iniyor sonra baştan geri yerine.

  işte bende ondan yaptım:))

 5. bende yapacam en kısa zamanda inşacaba ne zaman gelecek o kısa zaman:)))inş terlikleri alıp yerine koydukça o küçük vidalar yerinden çıkmaz:)

 6. tahta elbise askısının üzerine dikelim.hatta çift taraflı olursa hiç dikmeye gerek yok.yarısı askının bir tarafında diğer yarısı bir tarafta.dikilirse de oklavaya giydirir gibi askının alt düzeyine sarmalı.akordiyon gibi de alt uçlarından iplik yapılabilir.ama buna bir askı ya da sineklik misali bir oklava bulmalı. dolap kapağından ziyade içine asılabilir.hatta üzerine de bir elbise giydirilebilir. hani bazıları, elbise gibi ben dolabıma asmam terlikleri derse.sonra herkes kendine göre uydurabilir.süsleyip püslenirse de askı ile duvara ….edison polyanna :)

 7. sevimli hayat 4 vide ile tutuyor zaten. üstlerde vidalara asmak için biyeden delikler yaptım . resimde görünmüyo ama. sonra alt taraflra boşta kaldığı için dolapı açıp kapaken terlikler sağa sola çarpmaya başladı. bende sinirlendim . nasılsa çıkartmayacağıma göre üstünden vidalaadım:))))

 8. :))))hatırlamdınmı kumaşları

  dilekcigim kumasi degil;evin yolunu bile unutmusum buralarda hatta kendimi…ben nerdeyim?burasi neresi?saat kac?:)))unutmadan yazayim dun Hollywood daydim resimler bloga eve donunce yuklenecek