Cuma, Mayıs 26, 2017
Ornitorenk Handmade’in pazen eteği

9 YORUMLAR

 1. ahhhhh ne güzel etek be !! pazen fiyatları cemil ipekçi ile yükselmişti, şimdi bizim elf kızı pazen fiyatlarını yükseltecek. bu eteği gören pazen almaya gidecek talep artınca pazenin fiyatı da artar tabii :)
  arz talep meselesi :) geç mi kaldım acaba ucuz pazen almaya ;)

 2. zaten tarzınızı ayrı bi beğeniyorum.. ah bide böyle cıvıl cıvıl.. :)
  zulaltan yetiş kap.. bide sen kamaştır gözlerimizi ;)

 3. Ohhhh çok rahat görünüyor. Sen bu pazen işini çok seviyorsun hepimiz anladık. Rahatlığını seven Gonca yine çok rahat ve bir o kadar şık bir eteğe imza atmış. Cepli olmasına ayrıca bayıldım daha da rahat bir havası olmuş Goncacım. Elelrine sağlık :)

 4. çok güzel görünüyor ellerinize sağlık :) bende de aynı kumaşlar var, bursa nın eski aynalı çarşısını bilen varsa oradan aldım :) etek olarak çok hoş duruyor ben bu kumaşlara bayıldığım için kıyamıyorum makas değdirmeye :)

 5. @ zulaltanım filizim aman diyim duymasınlar bu dediğini pazen stoğum erimek üzere şimdi yenileri zamlı almayalım

  @ melahat.u çok teşekkür ederim çok mutlu oldum yorumunuza

  @ şenay evet çok seviyorum pazeni çocukluğuma mı döndürüyor beni ne nasıl rahat ediyorum içinde nasıl mutlu oluyorum anlatamam

 6. @ kendindik ankara samanpazarı çıkrıkçılar yokuşunda var bu pazenlerden ben oraya giden bir arkadaşıma sipariş verdim oraya uğrayamamış istanbuldan getirdi :))))

  @ munures bir yıldır kıyıp bende makas vuramamıştım birde azra akın pazeni dediklerinden var elimde ondan bir çiçek ve bu desenden bir çiçeği bir trençkotuma aplike olarak kullanmıştım geri kalanını arada çıkarıp çıkarıp seviyordum daha fazla dayanamadım şimdi hergün giyesim geliyor