Cumartesi, Ekim 22, 2016
pet şişeleri toplamaya başlayın

pet şişeleri toplamaya başlayın

11
Bir de lambasını görün öyle güzel ki
Bir de lambasını görün öyle güzel ki

pet şişelerin diplerinden kesip kesip lamba yapmışlar o kadar şık olmuş ki,insanın pet şişe biriktiresi geliyor.su ana kadar pet şişeleri annemden öğrendiğim turşuları koymak için biriktiriyordum.şu saatten sonra yeni hedefimiz lamba yapmak.benim favorim pencerede perdegibi duran.bir de fiyata bakın 7500 dolar.abicim ben sana pet şişe biriktiririm,hem de 100 dolara bile fit olurum.gel israf yapma.

11 YORUMLAR

  1. Şimdi ben diyeceğim ki yine bunlar çok kirlenir, zamanla (hatta çok kısa zamanda) matlaşır, emeğe yazık, tabii terliği yiyeceğim…

  2. Uuuu o da zor iş, bakalım yapmayalım en iyisi :))Ben de şu yerlere doğru akmış gibi görüneni çok sevdim.Gerçekten pek hoş pek güzel de sarfedilen emek kadar kullanışlılığı tartışılır. Birileri bunu pleksi glasstan yapsa, biz de assak daha güzel olur ama çok ta para isterler…

  3. pet şişeleri rahat bırakalım olsun bitsin.onları geri dönüşüm kurularına atalım.onların yeri orası.yazıktır günahtır uğraşmayalım yavrucaklarla.

  4. Akşam gördüm ama ilgilenemedim, fakat hemen bir koşu mutfağa gidip olan, iki ayrı markanın pet şişelerinin altına baktım. Elimdekiler böylesine düzgün çicek boyutunda değildi. Ama yapmaya heveslenmedim dersem yalan olur. Tozlanırsa atarım para verip almadım ya derim. Ben sevdim, ama gel gör ki bu kadar intizamla plastiği kesmek mümkün mü?

  5. kesmek kolay bizim hastaneden size birer bistüri,bir kaç pet şişe ve parmak mahvettikten sonra öğreniriz heralde:)) şaka bir yana bistüri ile güzel kesilir zannımca.