Ponpondan Sevimli Oyuncaklar

-

Ponpondan çocuklarınıza sevimli oyuncaklar yapmak ister misiniz? Peki neler yapılabilir? Benim beğendiklerim, koyun, uğurböceği, balık, hamburger, yaş pasta, fil ve örümcek.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

21 yorum gelmiş

 1. embir

  Yapmak isteyen arkadaşlar şablonları küçük bulduysa ya da pdf dosyasını indiremezlerse bende hepsi mevcut sizlere mail gönderebilirim.

 2. chakir

  Embir ben bunları yeni gördüm çok güzel hemen yapmak istiyorum da ortası delik halkaya ip dolamanın kolay yolu ne bir türlü aklım almıyor ben ponponu daha değişik yapıyordum. ipi birkaç kat şeklinde mi dolamamız gerekiyor benim ipler sığmazki aradan :S

 3. embir

  Ben tembel işi ponpon yapacağım zaman ipi ponponun büyüklüğüne göre 3-4 parmağıma dolayıp yapıyorum. Halkadan geçirmek zor geliyorsa bu yöntemi de deneyebilirsin. Daha büyük ponpon için bir kartona ipi dolayarakda yapabilirsin.

 4. chakir

  Ben de aynı metodu kullanıyorum zaten de resimde görünce sorayım dedim daha mı kolay acaba diye. Sağol ilgin için

 5. dilevser

  saol canım :) yalnız şöyle bir problem var.. ben bu ponponları yapıyorum da kesme işi başlayınca sonunda bi bakıyorm minicik kalmış :)) sanırım biryerlede yanlış yapıyorum ben..bunlar çok şirin kaydettim her ihtimale karşı şablonları..

Bir Cevap Yazın