Perşembe, Mayıs 25, 2017
Ponpondan Sevimli Oyuncaklar

Ponpondan Sevimli Oyuncaklar

21

Ponpondan çocuklarınıza sevimli oyuncaklar yapmak ister misiniz? Peki neler yapılabilir? Benim beğendiklerim, koyun, uğurböceği, balık, hamburger, yaş pasta, fil ve örümcek.

21 YORUMLAR

  1. Yapmak isteyen arkadaşlar şablonları küçük bulduysa ya da pdf dosyasını indiremezlerse bende hepsi mevcut sizlere mail gönderebilirim.

  2. Embir ben bunları yeni gördüm çok güzel hemen yapmak istiyorum da ortası delik halkaya ip dolamanın kolay yolu ne bir türlü aklım almıyor ben ponponu daha değişik yapıyordum. ipi birkaç kat şeklinde mi dolamamız gerekiyor benim ipler sığmazki aradan :S

  3. Ben tembel işi ponpon yapacağım zaman ipi ponponun büyüklüğüne göre 3-4 parmağıma dolayıp yapıyorum. Halkadan geçirmek zor geliyorsa bu yöntemi de deneyebilirsin. Daha büyük ponpon için bir kartona ipi dolayarakda yapabilirsin.

  4. Ben de aynı metodu kullanıyorum zaten de resimde görünce sorayım dedim daha mı kolay acaba diye. Sağol ilgin için

  5. saol canım :) yalnız şöyle bir problem var.. ben bu ponponları yapıyorum da kesme işi başlayınca sonunda bi bakıyorm minicik kalmış :)) sanırım biryerlede yanlış yapıyorum ben..bunlar çok şirin kaydettim her ihtimale karşı şablonları..