SeSi’ nin Çorap Oyuncakları…

-

Ben de sonunda çoraptan bebek yaptım. Çok zevkliymiş, tavsiye ederim. Elyafım ve çorabım bittiği için çalışmalara ara verdim. Bir sürü yapıp hediye etmek istiyorum.

Hikayesi ve diğer fotoğraflar burada ve burada…Diğer çorap oyuncağımda burada…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

20 yorum gelmiş

 1. bizimgibiler

  Çok şeker gerçekten.Bir bebek için kaç çorap kullandın, nasıl yaptın çözemedim. Topuk kısmı popoya denk gelmiş bir tek onu anladım:)))

 2. sesiber

  Teşekkür ederim arkadaşlar.Evet çorapla çalışmak çok zevkli. Çok güzel form alıyor.Bizimgibiler blogumda ayrıntılı yazdım, buradan da yazayım. Mesela bu bebekte bir pembe çorabın burun kısmı kolları, konç kısmı başlığı, kalan da gövdesi oldu. Tek bir çorap yani. Ayrıca yüzü için de bu bebekte penye kumaş kullandım.

  Diğer fotoğraflardaki mavi ve pembe bebeklerde burun kısmı kahve, kendi krem rengi çorap kullandım. Burundaki kahveliği saç olacak kısma denk getirdim. Kalan kısımlar da yine kullanılabilecek durumda. Toplamda bir tek çorapla, yüzü için dediğim gibi penye de kullanılabilir, bir bebek çıkıyor. Elyaf hariç maliyeti 50 kuruşa geliyor. Üstelik çorap desenleri çok güzel, böyle kumaş bulmak imkansız.

 3. bizimgibiler

  Sağol Sesi. Anladım galiba şimdi:))Ben yüznü de çorabın bir tarafından yapıyorsun sandım ilk baştan, onun için çıkaramamıştım.

Bir Cevap Yazın