Cuma, Ekim 21, 2016

SeSi’nin Robin Hood’u

21

İki yıl önce oğlumun okulunda düzenlenen geleneksel kostüm günü için Robin Hood kostümü hazırlamıştım. Devamı taze blogumda .

21 YORUMLAR

 1. Ok taşıyıcısı (artık orjinal adı neyse) leopar desenli olması çok ince ve güzel bir ayrıntı. Tebrik ederim. Ellerinizden öperim.

 2. çok teşekkür ederim:) bloguma bıraktığınız yorumlar için de ayrıca… blog adabını da bilmiyorum. Her gelen yoruma teşekkür ederim demek mi gerekiyor yoksa denmez mi, ne yapılır? Etmesem bile bilin ki çok güzel yorum almak, içimden çoook teşekkürler ettim hepinize.Oğlum şimdi benden uzun bu 2 yıl önceki hali. Hatta daha sonraki yıllardaki yarışmalara ben çocuk muyum diye katılmak istemedi:))Beni görmeyenler için de hık demiş burnumdan düşmüş. Adressiz ev bulunur cinsinden yani:))

 3. Ya dün ben buraya yorum yazmıştım ama sanırım sayfa hata verdiğinden yorum çıkmamış, Sesim seni az buçuk gördüğümden sana benzediğini anladım ben :))

 4. seni az buçuk gördüğümden

  ya gördün ya görmedin nası yani?he anladım sesiber yüzünün yarısını kapadı sen gördün kaçtı.

 5. yahu facebook da gördüm ama tam görüntü değildi, nasıl desem karakalem gibi yok yok o da değil hani yüzünde flash patlar ya yüzün tam gözükmez işte o şekilde :))

 6. Sesiber oğlun şimdiye kadar gördüğüm Robinhoodların en sevimlisi…)))Kızlar yandı .Kıyafette çok güzel olmuş.

 7. çok teşekkür ederim nazesen, marifet onu yakacak kızı bulmakta:)) şimdilik kimseyi beğenmiyor ama… evde kalmış robin hood da olabilir:))

 8. KAFASINDA ELMA GÖRDÜĞÜNÜ SANDIĞI BİR KIZI ELBET ODA VURMAYA KALKACAKTIR. ANNESİ, DUR DAHA ANCA KANI BİTLENİR. OY İLK AŞK ACISIDA PEK Bİ SIKINTI VERİR İNSANA NE GARİP HEP AYNIDIR BU DURUM. YILLAR SONRA İSE SADECE GÜLÜMSETİR. HAYATI ANLAMAK GENÇLERE NE ZULL.HE BÜYÜDÜN DE ANLADIN MI DİYE SORAN OLURSA CEVABIM ÇOK NETTİR: CIKKK

 9. Yok erken tabii de yaşıtları en azından ünlü de olsa birilerini beğeniyor. Benimkine şimdiye kadar Hadise dışında kimseyi beğendiremedik.:))) Sakin, aklı başında kızları seviyor, yaşıtları kızlar da “hep fırlama, özenti, hediye alıp vermek için birileriyle çıkan, saan baan diye şımarık şımarık konuşan tiplermiş.”(bu onun gözlemi)

 10. sesicim çok guzel yapmisssin ya ellerine saglik boyle yaratici annelerin cocuklari cok sansli diye dusunuyorum:)

  kondor diyor ki;Senin ki “olgun ağbi” demek ki. :)

  evet evet bencede=)

 11. Çook sağol, onlar o şansın farkında değiller çoğunlukla, bütün çocuklar için kendi anneleri süperdir çünkü:) Anneler için de kendi çocukları…