Pazar, Nisan 23, 2017
Sevgililer Günü aşk panosu

Sevgililer Günü aşk panosu

0

kece-kalp-suslemeli-sevgililer-gunu-ask-panosu
Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala, değişik bir hediye fikri için buradayım. Aşk panosu yapıyoruz :) Aslında panoya bakınca, kullandığım malzemeler ve nasıl yaptığım anlaşılır olsa da, birazcık anlatayım yine de ;)
Sevgilinize birlikteliğinizde sizin için önemli olan anıları, fotoğrafları, notları, şiir vs. her ne varsa kullanmak istediğiniz onları topluyorsunuz önce. Evde kullanmadığınız ya da içindeki resmi çok sevmediğiniz bir çerçeveyi kurban ediyorsunuz sonra :) Ya da ucuzundan satın da alabilirsiniz. Çok basit bir çerçeve olacak, dolayısıyla büyük paralar vermeyin sakın. Çuval ipini iki kat geriyorsunuz ve arka kısma gelecek şekilde düğümlüyorsunuz. Arka kısımdan sıcak silikonla tutturabileceğiniz gibi, ön tarafa benim yaptığım şekilde iplerin üzerine kalpleri yapıştırarak sağlamlaştırabilirsiniz ipleri.

Kalpler, ahşap mandallar, nazar boncukları, yıldız, şans için minik bir zar, kokina, sakızlardan çıkan aşk kağıtları, notlar benim kullandıklarım.

Fotoğrafları küçük olarak fotoğrafçıda bastırabilirsiniz.
Keçeden kalp yapamazsanız kartondan yaptığınız kalbi desenli bantlarla birleştirebilirsiniz, içine not yazarsınız, şiir yazarsınız…
Bir de yanına zencefilli kurabiye olursa kalpten, sevgilinizin aklında bu pano, damağında da kurabiye tadı kalır :)
Ben zevkle hazırladım hediyemi, umarım sizlere de fikir verebilmişimdir.

Şimdiden kutlu olsun Sevgililer Günü’nüz…

kece-kalp-suslemeli-sevgililer-gunu-ask-panosu-2

kece-kalp-suslemeli-sevgililer-gunu-ask-panosu-3
Blogum
Youtube kanalım
Instagram: candanatolye