Pazar, Ekim 23, 2016
Superman kardeş kolay mı uçuyor?

Superman kardeş kolay mı uçuyor?

4
süperadam yahu
süperadam yahu

Anneler, özellikle erkek çocukları olanlar. Yapalım uçalım… Kartondan kumaştan.. Resimli açıklama mevcut, şablonlar da var. Olur mu olur. İşte burada.

4 YORUMLAR

  1. tuvalet kaadı rulosundan züpermen yapma fikri olsa olsa amerikalı bi vatandaşa aittir…onlar zaten bööle şeylere bayılır..ben tuvalet kaadına çoooook uzun bi şiyir yazmıştım da millet de şaşırıp nooolmuş burda demişti..benim çocukluk kahramanları ayşegül,arı maya,balarısı tombik,tarkan(abisi tan ve büyücü goşha) ,iskeletor,şeker kız candy,heidi ve peter remzi idi..(bu remzi iriyarı bi çocuktu ve gazla çalışırdı ..verilen gazın dozajına göre herşeyi yapardı…bi kresinde gres yağı yediydi..:)…)neyse efendim züpermen deyince attan düşme hikayesi aklıma geliyo da bu ironik durum hüzünlenmeme sebep oluyo..adam sen pat! diye attan düş felç ol..oldu mu şimdi??..ama bakınız başbakanımız attan düştü enfez bi manevra ile olaydan kurtukmayı başardı…hoş at az daha hassas bölgeye basıp olayını bitircekti başbakanımızn ama işte demekki düşmeyi biliyomuşş..kung-fu hocam en önemli şeyin denge ve düşmeyi bilmek olduğunu söylerdi..bu kahramanın ölen manitasına üzülüp de dünyayı ters çevirerek zamanı geri alma çalışması beni çok etkilemişti zamanında…tabi o zamanlar kör cahilim..sonradan zaman-mekan-kuantum izafiyet gibi konulara bi giriş yaptım da olay mana kazandı bende ..yoksa o gün bugündür ağzı bi karış açık olarak dolaşçaktım…ii günler..tatile çıkmak lazım derim bu arada..

  2. inanmayacan ama ben evde tuv. kağ. rulolarını bi zamandır biriktiriyorum bi şey yapacam taktım onlardan hayır..düzenli atılan şeylere kılımda bişeye yayarmı diye düşünmeden edemiyom ama ben türküm ne olacak şimdi hem türküm hemde fakir acep ondan mı…..bende kör cahil kalaydın inanaydın ki zaman ölen bi matita için geri alınabilir…….neyse ya asıl ben tatillik olmuşum

  3. kondorcum; ev de ıvırı zıvırı biriktirirsen, bir zaman sonra işin içinden çıkamazsın. biriktirmenin fakirlikle alakası yok. bu bir hastalık. hastalığın adı LAZIM OLUR HASTALIĞI; yaş ilerledilçe bu hastalıkda ilerliyor. iyisimi sen daha yolun başındayken bırak bu biriktirmeleri.taltil mi o da ne ki?

  4. yani saatonki kardes supermen sana biraz olsun yaramıs hanı bak kuantıma sarmısn kendini ama fazla harap etme kendini kedi öludur yada degildir yada her ikiside olabilir.ıvır zır işe yaramayan sey dediniz benim aklıma gecen konulardanda etkisi ile azız nesinin askerde yaptıgı bişey aklıma geldi aziz nesinde saatonki kardes gibi kopeklerle sorunu varmıs her ahlde bilinmez ama sunu bilinir her seyin bi işe yaramasını duşunurmus tabi bu dogrulturda kopeklere takmıs bu hayvanlar ne işe yarara hakkeden oyel bakılıldıgında bu hayvanlar hiiiiç bir işe yaramaz koyunu al sutu var yunu var derisi var etti var her seyinden bişey cıkıyor.sonra ne olmus azız nesin karargahda ki bosu boş kopeklerin hepsini toplamıs toplu katlıyam bu konun kaynagını bak hatırlamıyom ama bir röportajtı sanırsam hepsinin derilerini almıs ve onalarla koltuk kaplamıs inek deri si oluyorda kopek derisi olmazmı demiş yanı ama olmamıs cunku kopek derinin o kokusu cıkmaz kardesim cıkmamıs zaten tum karargah kokmus aylarca sonucda kopekden bişey olamz sonucuna varmıs ama gec olmus tabi yanı kısa hisse her seyden bişey olmaz.rüya gercek olabilirmi ki