Pazartesi, Ekim 24, 2016

sürpriz yumurtalardan

19

Sizce bu sürpriz yumurta oyuncaklarından ne yaptık?.Kapı süsü değil acaba nedir nedir:)Buyrun içeriye o zaman…

Şimdi efendim malum oyuncaklardan epeyce birikmişti.Kapı süsü yapsak etrafta çocuk çok.Dayanamaz alırlardı:)Bende aklıma bu fikir gelene kadar bekledim ve kızlarımın odasındaki süslü aynanın süsleri kopunca aynayı çıkardım.Oyuncak kutusundan bir parça karton kesip aynayı yapıştırdım.Bir çerçeve yapıp etrafına kızlarla beraber seçtiğimiz oyuncakları yapıştırdık hem ayna hem oyuncakları geri kazandık.Daha oyuncak var ama küçük kızım ”onlarıda alırsan ben ne ile oynayacağım” dediği için şimdilik bir kısmını kullandık.Aynada makine yansımasın diyede küçüğün dergilerden kestiği resimleri ile kapattım.Bir kurdela ile dolaplarına astım.Biz bu işten çok memnun kaldık.Hem pazar günümüz hem oyuncaklar değerlendi.Hemde aynamız yenilendi:)

19 YORUMLAR

  1. Ohh çok güzel yapmışsınız ellerinize sağlık, ben de biriktiriyorum ama kapı süsü yapıcam, bu da yapacaklar listemde yerini aldı…

  2. teşekkür ederim Fadis ve sybella.Eminim seninkide çok güzel olacaktır.Ben binadaki çocukların çokluğundan kapı süsüne cesaret edemedim doğrusu:)

  3. Dolunaycım sen de kapının iç tarafına tak canım ya da çocuk odasının girişine de olur sanki. Neyse sen bilirsin güzelim….

  4. sybella çocukların çoğu bizim evede geliyorlar kızlarla oynamaya.şimdi biri bakayım der biri alayım…bende çocuklara hayır diyemem.o yüzden aynayı bile dolabın iç kısmına astım.kızlar süslenirken başına geçiyorlar:)

  5. evet gulseyhan zaten atmam bilirler ama oyuncakları her an gözlerinin önünde hemde yeni bir aynaları oldu.malum kızlar süslü oluyor:)

  6. şimdi bir de bu süpriz yumurtaların sarı kutuları varya onlardan da birşey yapsak diyorum,belki bir şey yapılır diye saklamıştık zamanında.

  7. acemihobici ve ozra76teşekkürler.o sarı kutuları saklıyorum sonra aklıma bir şey gelmeyince birikti diye atıyorum.yabancı sitelerde onların renklileri var.öyle olsa belki bir şey düşünülürde hepsi sarı sarı ne olurki?yine de elimde oluyor sürekli işimize yarar bir şey olursa deneyelim:)