Taş boyama kapı süsü

-


Taş boyama kapı süsü çalışmam ile merhabalar. Ben oldum olası el yapımı hediyelerin çok daha anlamlı olduğuna inanan bir matematik öğretmeniyim. Bu amaçla başladığım hobimden küçük bir örnek bu kapı süsü de. Hem eğleniyorum, dinleniyorum, hem de sevdiklerinize ve size özel hediyelikler hazırlıyorum :)
Bu duvar / kapı süsünde deniz kenarlarından topladığım taşlar, dallar, ahşap boncuklar ve doğal kendir ipi kullandım. Yaparken bulunduğum yer bana peri masallarını hatırlattığı için minik peri evleri çıktı sonunda ?

Taşları boyarken çeşitli markalarda akrilik boya, fırça ve akrilik boya kalemleri, eskiz çizimi için ince uçlu bir kurşun kalem ve bazen ince çizimler yapmak için de asetat kalemi tarzında kalemler çok kullanışlı oluyor. Su bazlı vernikle de sabitlemek gerekiyor elbette yaptıklarınızı, renklerin kaybolmaması ve daha canlı görünmesi için ?

Ve elbette siz de yapabilirsiniz, hadi ne duruyorsunuz… Bana ulaşmak isterseniz instagram sayfam profilimde.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Taş boyama nasıl yapılır?

| | 2 Yorum

Taş boyama ve taş üzerine peçete dekupaj yapmak isteyenler için temel bilgileri içeren bir videoyu daha önce paylaşmıştık. Sıra geldi taş boyama uygulama videosuna. Yine sevgili Minik Yengeç ile beraberiz...