Tavşanlar aşkına!

-


Bazen kapı süsü değil de oyuncak ya da farklı bir süs siparişi aldığımda ”nihayet biri farklı bir şey yaptırıyor” diye sevinirim. Böylece keçe kumaşına ara verip pamuk kumaşa sarılırım. Bu tavşanlar bebek odası için yaptırıldı bana… Annesi ve kızı tavşanları çok severmiş… Eeeee, tabii ki dikiş makinem yardımıma koştu, hep ellerim dikecek değil ya! :D   Uğramak isteyen? TIK TIK.  Ya da henüz blog işini tam çözememiş bir insan olarak bloguma.


Anne kız tavşanlarım :)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

3 yorum gelmiş

  1. aylar

    Sevgili Yuncafe, MELİSA balerin kapı süsüm için yazdığınız yorumunuza cevabım: bu tavşan oyuncakaların tasarımı bana aittir, bilesiniz istedim, ondan sonra kopya yaptınız diye başımın etini yemeyin, şimdiden uyarayım sizi :)

Bir Cevap Yazın