Çarşamba, Ekim 26, 2016

Yerli malı Sünger Bob

15

Torunla beraber bir faaliyet yapalım diyerek malzemeleri aldık: Bir blok sünger, bildiğimiz bulaşık süngeri, eski tişörtün lastik biyesi, iki adet oynar göz, kırmızı ve siyah deri parçası, pipo temizleme çubuğu. Bunları fotoğrafta gördüğünüz şekilde, yapıştırarak süngere sabitledik. Alın size yerli malı Sünger Bob. Güzel bir çocuk faaliyeti, değil mi?

Okullar kapandı, çocuklar sıkılmasın diye size bir örnek olsun dedim :)

15 YORUMLAR

  1. Valla arkadaşlar bunu yapalı bir yıl,resmini çekeli de dört ay geçmiş ama tembel ben ancak bulup yayımlamışım.Burdan görüp yaptığım bir kediyi surat yapma aşamasında evin içinde kaybettim.bulsam bitirsem seneye de onu yayımlarım artık:)beğenileriniz için hepinizi teker teker yakalayıp öptümmmm

  2. canım arkadaşım yaaaaa bayılıyorum senin şu yaptıklarına esinsel’imin de dediği gibi pratik zekana….can dostum şimdi yanında olup yanaklarından sıkıştırıp öpesim geldi… ertuğrulumu da ama o öptürmez şimdi :))

  3. vaaay Alya Nurtenim gelmiş,Nerledesin yahu özledik seni,aymeyi,eski muhabbetleri iyi ki geldin.beğendiğine de ayrıca sevindim.

  4. okuyancığım sen örğüden yaparsın pantolonunu artık,ben örmeye üşeniyorum dikmek yapıştırmak daha kolay geliyor.yeğenlere çabucak yap sevindir.

  5. sserap,çok malzeme gerekmiyor canım,sünger varsa tamam göz yoksa,düğme,ağza dile renkli dergilerden kesiln kağıtlar,kol ve bacaklara da büküp kordn haline getirdiğim yün varsa tamam.Zaten üç gün oynamazlar şimdiki çocuklar hemen bıkar:))