Çarşamba, Mayıs 24, 2017
Video: Ahşap boyama-mum eskitme nasıl yapılır?

Video: Ahşap boyama-mum eskitme nasıl yapılır?

8

Geldik bir başka ahşap işleri videosuna… Bu kez sevgili Gülşah Hanım ile birlikteyiz. Daire şeklinde güzel bir ahşap objeyi bu ilk bölümde boyayıp üzerine mum eskitme tekniği uyguladı Gülşah Hanım. Bu çalışmayı kaçırmayın.

Diğer ahşap boyama videolarımız burada, farklı teknik ve konularda başka videolarımız da burada.

8 YORUMLAR

 1. Gülşahcım seni canlı canlı görmek çok güzeldi..Ellerine emeğine sağlık canım,çok faydalı bir video oldu..
  Yalnız Aylin Hanımcım bütün videolarda öyle oturuyor orada, bir videoda da uygulama yapmasını rica ediyorum :D :D :D Bakalım neler öğrenmişiz :)

 2. :) ilahi… yaniii, format gereği tabi, mecburen oturuyorum, yoksaa… şaka bir yana, kendim de bir şeyler uygulamayı deneyeceğim birkaç videoda, planlıyorum.

 3. Tabi yani format gereği, ben de işte onu diyorum :D Be tahmin etmiştim zaten Aylin Hanım bu kadar öğrendiği şeyi illaki uygular demiştim :D Hadi bakalım merakla bekliyorum, takipteyim…

 4. Cok tesekkurler amigurumiaskina :) faydali olabildiysek ne mutlu bize. Ben de ayni nseyleri diger videolar icin dusunuyorum,bilmedigim ve denemek istedigim bir suru faydali video var :) Aylin Hanim cok tesekkurler tekrar.10marifet video projesi hobiseverlere cok faydali oldu.
  Sevgilerimle.

 5. tamam, madem istek var artık mecbur çekeceğiz :)
  faydalı olması en büyük isteğimiz, o da oluyorsa değmeyin keyfimize.

 6. Gülşahcım kendi adıma çok faydalı oldu gerçekten de, ben malzemelerimi yeniden temin edip sırlarını hayata geçirmeyi düşünüyorum :D :D :D
  Sevgili Aylin Hanımcım dört gözle bekliyorum videonuzu :)