Pazartesi, Ekim 24, 2016
Açma Halkalarından Perde

Açma Halkalarından Perde

9

Uzun bir aradan sonra herkese tekrar merhaba.Bir yıldan fazla bir süredir üzerinde çalıştığım balkon kapısına yaptığım perdemi sizlerle paylaşmak istedim. Açma halkalarından oluşan bu perdenin üzerinde, bilin bakalım üzerinde kaç tane halka var? Burdan kopya çekmek yok:))

9 YORUMLAR

  1. ilk ben gördüm ne şanlıyım:) ne denirki…. önce sabrın için kutlarım çok şahane olmuş .bayıldım vaalaa ellerine emegine saglık güle güle kullan 1000 tane mi:)

  2. Hayıııır Mavi sofra, ben daha önce blogda görmüştüm:)Tekrar eline sağlık Bizimgibiler. Sayıyı biliyorum ben:) O kadar açma halkasını saymak da bir başarı aslında:)

  3. harika olmuş valla ben böyle bir rakam beklemiyordum açıkçası ilk yarım halini görmüştüm ve yapmaya karar vermiştim hatta halkaları toplamaya başlamıştım ama rakamı duyunca sanırım vazgeçecem çünkü o kadar halka toplamam mümkün değil benim şuan 30 u geçmez halkalarım bununla perdenin bir şeridini zor yaparım :))

  4. Çok teşekkürler arkadaşlar.Sabır değil de, sanırım deli işi desek daha doğru olacak bu işe:))Aslında hepsini tek tek saymadım. Bir sırada 45 tane halka var 35 sıra olduğuna göre 45 x 35 yaptım o kadar:)Çevremdekilerin yardımı olmasaydı ben de kolay kolay toplayamazdım. Perdenin yarım halini görenler benim için biriktirmeye başladılar ve imece usulü tamamladık. Bundan sonra her yıl birine yapmaya karar verdik:)