Açma Halkalarından Perde

-

Uzun bir aradan sonra herkese tekrar merhaba.Bir yıldan fazla bir süredir üzerinde çalıştığım balkon kapısına yaptığım perdemi sizlerle paylaşmak istedim. Açma halkalarından oluşan bu perdenin üzerinde, bilin bakalım üzerinde kaç tane halka var? Burdan kopya çekmek yok:))

9 yorum gelmiş

  1. ilk ben gördüm ne şanlıyım:) ne denirki…. önce sabrın için kutlarım çok şahane olmuş .bayıldım vaalaa ellerine emegine saglık güle güle kullan 1000 tane mi:)

  2. Hayıııır Mavi sofra, ben daha önce blogda görmüştüm:)Tekrar eline sağlık Bizimgibiler. Sayıyı biliyorum ben:) O kadar açma halkasını saymak da bir başarı aslında:)

  3. harika olmuş valla ben böyle bir rakam beklemiyordum açıkçası ilk yarım halini görmüştüm ve yapmaya karar vermiştim hatta halkaları toplamaya başlamıştım ama rakamı duyunca sanırım vazgeçecem çünkü o kadar halka toplamam mümkün değil benim şuan 30 u geçmez halkalarım bununla perdenin bir şeridini zor yaparım :))

  4. Çok teşekkürler arkadaşlar.Sabır değil de, sanırım deli işi desek daha doğru olacak bu işe:))Aslında hepsini tek tek saymadım. Bir sırada 45 tane halka var 35 sıra olduğuna göre 45 x 35 yaptım o kadar:)Çevremdekilerin yardımı olmasaydı ben de kolay kolay toplayamazdım. Perdenin yarım halini görenler benim için biriktirmeye başladılar ve imece usulü tamamladık. Bundan sonra her yıl birine yapmaya karar verdik:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Nefis kurdele nakışı modelleri

| | 0 Yorum

Kurdele nakışı harika bir şey değil mi? İncecik kurdelelerin bir araya gelip, büzülüp, derlenip, çiçeklenip, yapraklanıp dile geldiği harika bir işleme çeşidi bizce. 10marifet’te kurdele nakışı kategorimizde zaten oldukça fazla...

Saten kese üzerine kurdele nakışı işleme

| | 0 Yorum

Uzun zamandır kurdele nakışı yapmıyordum. Geçende diktiğim bir torbayı küçük yastık için kullanacaktım. Vazgeçip başka bir şey ile değerlendirmek istedim. Kurdelelerim evde ne işe yarayacak derken nakış aklıma geldi. Her...

Kurdele gül yapımı

| | 7 Yorum

Ne kadar da güzel öyle değil mi, bu güllerden bir yastık yapmak istiyorum, yeterince sabırlı olabilirsem tabii. Güllerin yapımı fotoğraflarla anlatılıyor bu adreste. Kurdele nakışı çok sevilen bir teknik malum. Bu...