Pazartesi, Ekim 24, 2016
Ahşap boyama dikiş kutusu

Ahşap boyama dikiş kutusu

21

Ahşap boyama dikiş kutusu
Resim dekupaj ve yağlı boya eskitme yaparak çalıştığım dikiş kutusu. Daha fazlası blogumda.

21 YORUMLAR

  1. uyyyyyyyy haçen bu muhteşem kutu ben yokken girmiş yayına nerdeyse ıskalayacaktım :) bayıldım :D bir insanın dokunduğu her şey bu kadar mı zarif, alımlı olur ellerinize sağlık mehtap hanım :)

  2. Sevgili zulaltan beni her zaman çok mutlu ediyorsunuz bu kadarını hakediyormuyum bilmiyorum bence sizin gönlünüz bakan gözleriniz çok güzel.Sevgilerimle..

  3. mehtap hanım , yaptığınız işerin arasında ehhh idare eder denen tek bir ürün bile yok, hepsi muhteşem işler tüm güzel övgüleri de hak ediyorsunuz ,hak yerini buluyor yani :)

  4. Yaptığım şeyleri çok severek yapıyorum içime sinmediyse hiç üşenmeden bozuyorum, çok araştırıyorum güzel bir arşivim var,paylaşım yapmaya başladıktan sonra dahada özenli çalışmaya gayret ediyorum .Yaptığım işlerle birilerine faydam olsun istiyorum herkes üretip ürettiklerini satabilsin istiyorum belki bunlar birleşince ortaya bir şeyler çıkıyor tekrar teşekkürler..

  5. Ahaaaa :) Dikiş kutusu muuuuu ben de bunu yeni gördüm çok güzelmiş yine yeniden ve her zamanki gibi :) Gerçi bana dikiş kolisi lazım malzemeler için ama buna fikirlerimi bile koysam olur kıyamaaaammmm benim çar-çöp dikiş malzemelerini buna koymaya. Yeni malzemeler almam gerek koymam için :)

  6. Sevgili senayatilgan sizin diktiklerinizin yanında kutunun lafımı olur muhteşem şeyler yapıyorsunuz.Sizin için bir dikiş kutusu çalışıp içinede sevgimi koyup göndermek istiyorum..

  7. Sevgili zulaltan sizin içinde içimden takı kutusu yapmak geçti İzmir’e gelince eli boş gelmek olmaz.Sevgilerimle..

  8. sevgili mehtap hanım ,siz bu güzel işleri yapmaya devam edin, benim gözüm ve gönlüm şenlensin sayenizde ve sizin gibi güzel insanların olduğunu bilerek daha umutlu bakayım hayata bu bana yeter.teşekkür ederim ama benim için yorulmayın ben sizin gibi tatlı bir insanla tanışsam dünyanın en büyük hediyesi olur zaten :)