Pazar, Ekim 23, 2016

AHŞAP BOYAMA KUTU

7

Gördüğünüz bu kutuda dekupaj ve çatlatma çatlatma tekniği uygulanmıştır.Öncelikle ham olarak aldığımız kutumuzu güzelce zımpara ile zımparalıyoruz ve daha sonra beyaz astar boya ile her yanını güzelce boyuyoruz.Eğüer astar boya atarsak sonraki boyamız çok daha rahat üzerine oturur.Daha sonra istediğimiz renkle boyuyoruz ve üzerine dekupaj resmimizzi yapıştırıp boya çatlatması uygulayoruz .En son aşamada ise vernikliyoruz.

Umarım beeğenirsiniz
Umarım beeğenirsiniz

7 YORUMLAR

  1. Merhaba, çalışma çok güzel olmuş gerçekten…çatlatmayı nasıl yaptığınız? iki aşamalı çatlatma medyumumu kullandınız?yoksa boya katları arasına uygulanan çatlatma tekniği mi?

  2. Önemli olaan yazıpbırakmak değil,tabiki insanların sorduklarınada cevap vermek gerekiyor.Yoksa burada paylaşmanın ne anlamı varki öyle değilmi?Benim için bütün insanlar değerlidir,yarandan ötürüsevgili dostum.Sevgiyle kalınız

  3. evett yaratılanı sev yaratandan öturu ne kadar guzel bır soz…çatlatmanız cok guzel olmus ben bı turlu yapamıtorum su çatlatmayı.bılmedıgım bır püf noktası felan var dıye dusunuyorum artık.