Perşembe, Ekim 20, 2016
Ahşap boyama takı kutusu

Ahşap boyama takı kutusu

15

ahşap boyama
Dekupaj ve yağlı boya eskitme teknikleri kullanarak yaptığım takı kutusu. Daha fazlası için blogumu ziyaret edebilirsiniz.

ahşap boyama

15 YORUMLAR

  1. mehtap kutunu çooook beğendim çok güzel olmuş bu arada ne oluyor kuzum herkes kutu yapıyor bi furyadır aldı başını gidiyor kaçırdığım bi kutu ayı kutu günü kutu vs vs mi var???
    hoş geldin bayn becerikli yazılarınızı bu linki tıklayarak nasıl yollucanızı bulabilirsiniz :)http://10marifet.org/yazi-gondermeden-once-dikkat/ gene de bulamadım derseniz bi İMDAT diye bağırın biri gene görüp gelir yanınıza :)

  2. üzerinde kullandığınız resimlerin hepsi bende mevcut. o dönem kıyafetlerini pek severim haliyle kutuyu bu güzel resimlerle kaplayınca çok güzel olmuş ellerinize sağlık :)

  3. merhaba zulaltan kullandığım resimleri çok severek çalıştım ,elinizde olması ne güzel ben uzun aramalar sonucu buldum,beğenmenize sevindim.Sevgiler..

  4. internette buldum :) ben gotik ,barok ,rönesans dönem yllarına göre aratıyorum çıkıyor o resimler yılını ya da 1900 fashion diye girseniz yada 1900 dress diye o dönem fotoları çıkıyor.benim merakım var tabi kostüm tarihine :)

  5. rica ederim işinize yarayan bir bigiyse çok sevindim :) her zaman kelimenin ingilizcesiyle arayın türkçe pek kaynak bulunmaz ama ingilizce sözcükle ararsanız çok seçenek çıkar karşınıza :)

  6. Hakikaten yagmuryureğimin dediği gibi kutu haftası var da biz mi kaçırdık nasıl denk getirdiniz :)
    Süper olmuş tasarım resimler harikalar. Ellerine sağlık…