Perşembe, Mayıs 25, 2017

BUDAKLI AHŞAP KUTU

10
Cocuklacocuk
Cocuklacocuk

Ahşap kutular yapmayı çok seviyoruz.Bu kutunun özelliği budak deseni yapan özel bir aletle yapılmış olması. Biraz el becerisi ve deneme gerektiriyor budak deseni yapmak.Sonuçta sade ve şık bir kutu çıkıyor ortaya.Budak desenli kutunun yapılışı burada.

10 YORUMLAR

  1. budak yapan alet ee vallahi pes yani bunuda sayenizde öğrenmiş oldum. eee yaptık ahşap kutuları ev ahşap kutu doldu napalım hediye edelim mi oldu yani

  2. Teşekkürler arkadaşlar,Kondor’cum bir ara gerçekten çok fazla kutu boyamıştık ahşaptan ve eşimiz dostumuza hediye ettik. Bu kutuda Fulya’nın kayınvalidesine yeni yıl hediyesi.Yine de boyadıklarımız yetmemiş , hala bizden dikiş kutusu bekleyen var.

  3. Kutu çok güzel ellerinize sağlık çocuklaçocuk. Wood grainer o tarağın adı, kendisiyle deprem sonrası terapi kurslarında tanıştık. Evde koltuk, masa, sehpa herşeyi boyadım onun sayesinde. Çok cici bir alet.Ben de dikiş kutumu ekleyeyim bak iyi aklıma geldi.

  4. gerçeğine yakın bir görüntü elde etmek bu kadar basitmiş, ellerinize sağlık arkadaşlar, çok güzel olmuş, renkte pek ağır, hoş olmuş…