Salı, Ekim 25, 2016

11 YORUMLAR

  1. alan aile beğenmiş , güle güle kullansınlar da biz de beğendik..nasıl beğenmeyelim ki..nice damacana icatları gördük tülden mülden..:)

  2. Akşam soracaktım üşendim.1- O kabartma saksı vs… kutunun orjinalinde var mıydı, sonradan mı yapıp yapıştırdın?2- Bal peteği dokusunı stencille mı verdin?Teşekkürler arz ederim.

  3. nice ahşap boyama işleriyle uğraşanı gördüm hiçbiri sizin çalışmalarınız kadar “yapsam mı” diye bir şevk vermedi bana…anlatımınız o kadar sade,açık ve anlaşılır ki,belki de bu yüzden ürkütmedi beni…iyi ki buldunuz burayı…bu parçaları siz mi kestiriyorsunuz yoksa bu şekilde ham olarak satılıyor mu?bir de yandan açılan bir kapağı var mı kolay koymak için,yoksa 19 ltyi kaldırıp koymak zor değil mi?

  4. oniki;tül mül!…ekmek parası kazanmak için sabahlara kadar uğraşan bir satıcı…beğeni sınırları içinde anlamsız gelebilen bazı şeyler “yaşama sanatı” sınırlarına girince bambaka bir anlama bürünüyor…

  5. Tüm yorumlar için teşekkür ederim. Sesiber ayrıntılarıyla anlatımını blog sitemde vermiştim oradan tam yapılışını öğrenebilirsin.Nokturn merhaba bu parçaları bir ustam var sağolsun benim için kesiyor. Yandan açılmıyor ama kutuyu zaten kapı önüne kadar götürüyorun sonra damacanayı getiren kişi damacanayı kutuya koyuyor.

  6. parça parça kesiyor değil mi;siz birleştiriyorsunuz?…bu fikir sizin mi başkasının mı bilmiyorum ama gerçekten harika…