Cuma, Ekim 21, 2016
ESKİ ANAHTARLIĞIMI YENİLEDİM

ESKİ ANAHTARLIĞIMI YENİLEDİM

13

Fethiye’deyken balkonda bıraktığım ve yağmur ve güneş sonucunda perperişan olan eski anahtarlığımı elden geçirdim azcık:)))

YENİSİ
YENİSİ

Boyadım, SİBEL‘den öğrendiğim peçete transferini yine Sibel’in bana verdiği peçete ile uyguladım. Eskisine göre daha bakımlı oldu en azından…

ESKİSİ
ESKİSİ

13 YORUMLAR

  1. :))))))))))))))))))))))))allahta seni emiii ilk haliii ni yenileme sanmış olmasınlar ablacımmabla hani diyolarya türkiyede 1 dakikada 9 çoçuk doguyor diye 10 marifette mşlhh bu ara 1 dakikada 5 yazı çıkıyor :))))))))))))))))normal yani saklanması aralara:D:D

  2. gayet güzel olmuş, kendine haksızlık etme, bugün pek kimse yok marifette, yazıların 2dk da bir yayınlanmasıda heralde ilgiyi azalttı.

  3. ablacım ya bak senin için sandıgı açtımm bir bibloyu kırdım feda olsun:))))))))))))) gel gelelim ben bunu niye sandıga koydum hele bi sor niye çünkü rengi yüznden bakma duvara astıgıma resim çekmek için :)))))))))))) arkadaşım almıştı dogum gününde bende rengini sevmiyodum içine öle bişeyler yaptımm gül filan ördüm ama adam edemedim:)))))))))))ee bende bu fikri denemezmiyim şimdi nerde benim boyalarım fırçalarım tutmayın beni:)))))))))))))

  4. aslımavim, noblessem, çok teşekkür ediyorum ilginiz için:)))))mavişim, içine fotoğraf koyman ve kapalıyken aradan gözükmesi çok ilginç ve güzel bir fikir:) fotoğraf dursun içinde, dışını boyayıp peçete yapıştır çok daha güzel olur balım:)))))kıyamam sana, sağolasın canım:)))))