Horozlu ahşap boyama ekmeklik

-

Ahşap boyama ekmeklik
Yine horoz resimleri kullanarak çalıştığım ahşap boyama ekmek sepeti. Daha fazlası için.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

14 yorum gelmiş

 1. Benim her gördüğümde laf atarım diye peşinen şerh düştüğüm işlerden biri daha burada gülümsüyor Mehtap hanım!

  İnce zevkinize ve renkleri karmada ki ustalığınıza buradan da şapka çıkarayım izninizle :)

  Sevgiler,

  Not: İki keçi bir köprüde dahi geçinemezken; sizin iki horoz her çöplükte hep ahenk ve zerafetle geçinip gidiyorlar pek bi güzel! Maşallah onlara:)

 2. mhtpkaya

  Sevgili Nurdan hanım sizin bu övgülerinizden cesaret alıp horozlu bir kaç adet daha çalışma yaptım en kısa zamanda paylaşacağım,Benim horozlarım çok uslu onları seviyorum.
  Sevgiler..

 3. zulaltan

  mehtap hanım, bir kümeste iki horoz olur mu kavga çıkar be ya !! zaten kavga etmeye niyetlenmiş bir havaları var. hem de ekmek sepetinde iki horoz bu ekmek kavgası bitmezzzz :) çok başarılı buldum her zaman ki gibi harika olmuş :) arada kötü bir ürün çıkarsanız çok şaşırırm ki bu imkansız :)

 4. Sevgili Zulaltan,

  Bu horozları 1 haftadır yakın takibe aldım; onlar ütopik horozlar! Burası benim çöplüğüm, sen – ben, kızlar benim, ekmek benim, darı benim gibi polemiklere girmiyorlar. Mezhep kavgaları da yok!

  Öyle durduklarına bakmayın; yedikleri ekmeğin parasını kim ödeyecek tartışması onların ki! :) :) :)

  Hamiş: Mehtap hanım; umarım buradan laf atıyorum diye kızmazsınız :)

 5. Lafonten’ den ve Ezop’ tan alamadıkları dersleri, bakarsınız Mehtap hanımın horozlarından alacakları tutar; belli mi olur? :)

 6. zulaltan

  nurdan hanım, bu horozlara da bir hikaye yazar lafonten’i geçersiniz kim bilir :) sizde bu güzel hayaller ve yetenek olduktan sonra bu iki horozda hayat bulur sizin cümlelerinizde :)

 7. mhtpkaya

  Yeğenimin evlilik hazırlığı yaptığı bu günlerde bende çok yoğun olmama rağmen buraya bakmaktan kendimi alamıyorum hepinizi çok seviyorum yorgunluğumu alıyorsunuz.Sevgilerimle..

Bir Cevap Yazın