Cocukla cocuk
Bu tepsi ve kutunun yapılışı buradave çook kolay.
Bu tepsi ve kutunun yapılışı buradave çook kolay.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Erkekler dekupaj yapabilir mi? Peki kolay transfer uygulaması nedir, bilirler mi? Hiç stencil şablon kullanırlar mı? Ponpon fırça nedir bilirler mi? Ahşap boyama, dekoratif boyama, ahşap pano onlara bir şey ifade...
edding 750 ve 751 numaralı hobi-sanat kalemleri ile harika boyamalar, desenlemeler yapabilirsiniz. Bizim ahşap bir kasemiz vardı. Düzlüğünden sıkılmıştık. edding’ler de dolu dolu renkleriyle bizi çağırıyordu, o zaman dedik hadi...
edding 1455 ve 1255 kaligrafi serileri ile ahşap yüzeyler üzerinde harikalar yaratabilirsiniz. Ahşap üzerinde boyamalar yapabilir, yazılar yazabilir, isterseniz fırça ile zorlanacağınız küçük detayları verebilir, çok keyifle çalışabilirsiniz. Biz, daha...
Polyester boyama son dönemlerde çok seviliyor, biliyoruz. Polyester çerçeveli güzel bir ahşap tabanlı tepsiyi boyadık, süsledik, doku verdik, dekupaj yaptık, hiç çekinmedik Bu kısacık videolda dolayısıyla ponpon fırça ile polyester nasıl...
Bu kutunun boyutu hoşuma gittiğinden vintage kutu yapayım dedim ve boyayıp, dekupaj ile yeniledim. Malzemeler polisan x1 boya (metal de boyanıyor) dekupaj kağıdı dekupaj tutkalı beyaz tutkal koton dantel antiquin...
Posta kutusu siparişi çok alıyorum, sipariş derken istek mi demeliyim yoksa? Hediye ama sipariş üzerine Ahşap posta kutusunu boyama ve dekupaj ile süslemeyi anlatacağım bu yazımda. Malzemeler ham mdf posta...
Simitçi sehpası işlevsellikten öte görsel kullanılıyor, ben bu dekupaj desenine bayıldığımdan bir takım yapmak istedim. Dekupaj kağıdı nerden alınıyor, online alışveriş de yapmam derseniz gidin bir ozalitçiye istediğiniz deseni istediğiniz...
Çanta şeklinde magazinlik benden en çok istenen obje malzemeler beyaz akrilik boya pembe akrilik boya dekupaj kağıdı dekupaj tutkalı koton kurdele rölyef pasta stencil beyaz tutkal organze kurdele doğal görünümlü...
Ah benim melek sevgim ahhhh. Ahşap objelerimle hiç hoşgeldiniz kapı süsü yapmamıştım ama hediye yaptım, gerçi daha hediye edilmedi☺️ malzemelerimiz ham mdf kapı süsü gri akrilik boya dekupaj kağıdı dekupaj...
Merhabalar, Akrilik boya ile ahşap tepsi boyayarak üzerine nasıl dekupaj yapılır onu göreceğiz bu çalışmada. Malzemeler Ham ahşap tepsi, akrilik boya, rulo fırça, sprey parlak vernik, dekupaj deseni, dekupaj tutkalı...
Ahşap boyama ile ilgili bir dolu yazı yazmak geliyor içimden, çünkü bundan 3 sene önce sürekli araştırıp bu tür yazı ve video arardım. Benim gibi arkadaşlara bir parça da olsa...
Ahşap boyama yaptığım günden bu yana hediyelerim daha el emeği oldu diyebilirim. Anneciğime dikiş kutusu yapmaya karar verdim. Benim aksime annem kırmızıyı çok sevdiğinden bu renk bir dekupaj kağıdı aldım....
Yaklaşık 2 senedir ahşap boyama ile aşk yaşıyorum. Önceliklerim değişti, oje yerine akrilik boya beni mutlu ediyor artık. Simitçi sehpası çok sevdiğim bir obje, hem de öyle küçük değil iki...
Sevgili MAKASIN DANSI, eski bir 10marifet üyesi olmasının yanı sıra, Instagram hesabında da çok aktif bir marifetli. Kendisi ile başlayan bir serimiz olacak: 10marifetli Instagram konukları. İşlerinin hepsini buraya aktaramayan ama 10marifet.org’da...
Bir çeyiz sandığını boyayıp bambaşka bir hale soktuğum bir çalışmanın aşamalarını paylaşmak istiyorum. Malzemeler: Zımpara, Astar boya, Açık ve koyu iki ton açık ve koyu kahverengi akrilik boya, Orta kalınlıkta...
bu desen bana her niyeyse hep itici gelmiştir .hoşlanmam pek fazla ne dekorasyon olarak evimde nede kumaş olarak üzerimde .önyargılı olmamak gerekirmiş demek ki
kahverengi ile birarada oldukça uyumlu görünüyor .dekupaj çalışmalarında özle bir vernik kullanıyormusunuz ? benim çalışmalar bisüre sonra kabarma yapıyor . ıslak ve nemli ortamlarda kullanmama rağmen :(cam verniğinide kullanmaya cesaret edemiyorum .off ne yeteneksizim ![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
Beğendiğinize sevindik. Dekopaj için ozel bir vernik kullanmıyoruz, normal ahşap verniği. Dekopaj tutkalından sonra iyice yapıştırıp hava kabarcıklarının olmaması gerek, bununla ilgili bir sorun olabilir mi?Hiç de yeteneksiz değilsiniz yaptığınız çalışmalar çok guzel kendinizi bu şekilde üzmeyin lutfen.
ya…… sizin yakınınız olmak varmış,bana da hediye ederdiniz, ne güzel:)ellerinize sağlık……..
Sana da istediğini hediye ederiz sevgili sefa 97, sen üzülme ne istiyorsun ona karar ver.
yok yok kıyamam, teşekkürler.benim ablam da sizler gibi birçok konuda beceriklidir. ama yaptığı birşeyi kesinlikle aile dışından birilerine veremez. verirse çok üzülür.bu nedenle deneyimliyim bu konuda. içtenliğinizden dolayı çok teşekkürler.bu sizin içtenliğiniz canbug a kapak olsun!(ayakkabı meselesi aklımdan çıkmadı hala…)bi şu askıyı da gönderse…………ne güzel yorumlar yapacağım …………..sevgiler
bir de; bu leopar desenler, bana hep zenginlik, klasik tasarım ve böyle nasıl anlatsam ağır bir hava çağrıştırıyor. nedense………….evlerde dekorasyonda doğru yerde kullanıldığında çok hoşuma gidiyor. bu tepsi ve kutu hiç aklıma gelmezdi. çok güzel bir fikir olmuş.
genelde bu desen (enazından benim gördüklerim :))altın varağın fazlaca kullanıldığı tasarımlarla birleştirilir .hani zenginlik (!) havası var , abarttıkça abartırlar .elbette o şekilde beğenenlerde vardır . var ki yapılıyor dimi ama
boşverin benimkinde zenginlik havası olmasın , daha mütavazi olsun , sevgili çocuklacocugun bu çalışmasında hoşuma giden noktada oydu , abartıdan uzak olması ,tekrar elinize sağlık :)hava kabarcığına özellikle dikkat ediyorum , zaten buyüzden tepsilerin tamamını kaplamaya cesaret edemiyorum ya
kenarda ya da ortada ufak parçalar kulllanıyorum kenarlarından da boncuk boyasıyla geçiyorum .50kat vernik (cam verniği) kullanıcam birdahakine bakalım sonuc ne olacak ![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
ablanız çok haklı sefa.ayakkabıyı bekliyorum:) askıyı göndereceğim merak etmeyin.
hatta bu desenlerde biraz da rüküşlük kokar. banu alkan dan dolayı, ben de böle hissederim:)
Bu leopar deseni var ya zuzu nun da dediği gibi rüküşlük,kokoşluk timsalidir benim için…öyle nefret ederim bu desenden…bengi nin yorumuyla şööle alıcı gözle bi daha baktım da ı-ıhh…uymaz bu iş bana..bak hemen koca gözlüklü koca küpeli bronz tenli,selülit+kilo var mı yok mu demeden olabildiğince açılmış,155 boyları olduğundan apartman topuk ayakkabı giymiş rüküşler dolanmaya başladı zihnimde..
yuu diyorum be saatoniki ne tasvir etmişsin ama bende sevmem leopar desenini seven için ii olmuş yalnızda benim tahammülüm yok almayayım…bu arada hoş geldiniz saat12 kardeş…canbug konuyu yolla hasarı benden demiyoduki ayakkabı konusunda sefa97 ben orayı anlayamadım böylede bişey varmış diyordu…hani öylesi bi tazminat durumu varsa konuyu beceremeyen yollayandan alsın hasarı iyi iş vallahi..:)..:)
şu leopar deseni bir ben sevemiyoum herhalde ama çalışma güzel olmuş![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
hı??
çok şık bir çalışma olmuş çç ellerinize sağlık..
bende hıı??Yine başarılı bir çalışmaya imza atmışsınız, tebrikler
hıı hıı :))))
Leopar desen abartıldığı zaman hoş olmuyor gerçekten ama dekorasyonda ufak tefek objelerle kullanıldığında bir hoşluk katıyor..yani bizden hı hıı…!
merhaba cok şık olmuşlar ellerıne saglık .bende leopar desenli sandık yapmıştımgörmek isterseniz buyrun buradan
çok hoş olmuş