Salı, Ekim 25, 2016

Mini çanta

11

yazlık çanta
Minik, çapraz asılabilecek yazlık çanta. Blog yazım ve yapılışı burada…

Paylaş
wildpoppy
Değişik insanlarla tanışmak, yeni şeyler öğrenmek ve yaşamda çeşitliliği deneyimlemek vazgeçemediğim bir şey, bir ihtiyaç hatta. Nüfus kağıdındaki yaşıyla kendi algısındaki yaşını, aldığı üniversite eğitimi ile yaptığı işleri, bir türlü senkronize edemeyen, ettiği zaman ise kendini, kendi gibi hissedemeyen, yaptığı işleri, yaptığı yemeği bile hatta ikinci kez yapmaktan sıkılan, yapamayan hatta, oğlunu seven, koruyan, kollayan, ona güvenen, ona kızan, onun için endişelenen tipik bir anne olmasına rağmen, hala kendinin bir anne olması kavramına şaşırabilen, belki de herkesin tanımladığı gibi tipik bir ikizler kadınıyım ben kısaca... Kendimi bildim bileli pek sevdim elişi, hobi kavramlarında bir şeyler üretmeyi. İlkokulda ki elişi dersini tek seven çocuk bendim herhalde ama diğer arkadaşlarım nefret ettiği için bende gizlerdim bu sevdamı gözlerden. Artık gizlemiyorum ve paylaşmak istiyorum herkesle. Bu blogumun ortaya çıkması da bundandır.... email: wildpoppyfields@gmail.com

11 YORUMLAR

  1. bu çantanın hikayesini okumuştum ne oldu hırsız bulundu mu ? ya da bu çantadan sonra kayıp olayları yine yaşandı mı ? biliyorsunuz artık çanta üzerimizdeyken de hırsız hiç çaktırmadan alıveriyor cüzdanı .ama bu çantayı gören hırsız parayı değil çantayı tercih edeyim der bizim hanıma güzel hediye olur çok orjinalmiş der :) çok güzel bir çanta ellerinize sağlık :) bu arada ünlü olmuşsunuz gözümden kaçmadı hayırlı olsun :)

  2. zulaltan, yenilerde sormadım ama komşum anlatırdı eğer bu kişi bulunmuş olsaydı veya olaylar devam etseydi. Her gün sorayım diye düşünüyorum ama akşam olup ta kendini görünce hep başka sohbetler başlıyor benim de aklımdan uçup gidiyor sormak.
    Evet, görmüşsün ünlü olduğumu… İlk kez ünlü olduğum için heyecanlanıp duyurdum blogumda, hani kimse atlamasın ünümü diye… ;)