Perşembe, Ekim 27, 2016
Patates baskısı değil, ayakkabı

Patates baskısı değil, ayakkabı

17
ayakkabı baskısı
ayakkabı baskısı

Boyama, baskı işinden anlayanlar için güzel bir fikir diye düşünüyorum. Hele çocuklarla bu işi yapmaya kalkarsak, çocukların neşesini ve ayakkabıların alacağı hali düşünemiyorum..

17 YORUMLAR

  1. eh sefa97!ben ne diyeyim şimdi size? size uyduk, yaptık baskıları, boyanın cinsinden mi, nedir ayakkabıları 2 kez yıkadım hala boya çıkmadı. şimdi makinaya atıp uzun program yapacağım, yine çıkmazsa, lütfen 34 no iyi marka bir spor ayakkabı rica edeyim:)pardon unutmadan, çoluk cocuğun askısından yapmıştım ya, o nu en kısa zamanda(foto mak. dolayı) yollayacağım.

  2. site yabancı dille anlatılmış. boyama, baskı işinden anlayanlar için güzel bir fikir diye düşünüyorum. hele çocuklarla bu işi yapmaya kalkarsak, çocukların neşesini ve ayakkabıların alacağı hali düşünemiyorum…………..

    düşünemediğniz nasıl da belli olmuş….daha ilk yorumda kafanıza dank etmiştir herhalde…eee işte Allah ın çeşit çeşit yarattıkları var..kimine aklı fazla vermiş kimine az…yalnız düşündüm de fasi üzerinde ayakkabı baskı hiç görmedim..eski bir fasi ve ayakkabı ile deneyecem..sonuçları da burda yayınlarım sanırım..boya ne kullansak acaba..?

  3. kesinlikle ayakkabı boyası kullanmalısın. mükemmel sonuç yakalarsın artık(!)sonraaaaaaaaaaaaaaa;sana da bir fasi almam gerekir:)