Pazartesi, Ekim 24, 2016

7 YORUMLAR

  1. Bu işin ustaları var aramızda bana pek laf düşmez ama bence çok hoş görünüyorlar. Yalnız tepsinin kenarlarını da boyasaymışsın ya da içinde kırmızılar olan bir desen seçseymişsin daha mı güzel olurdu acaba?

  2. tepsi çok iyi,çiçekler resimden fırlayıvericeklermiş gibi,yani kabartma gibi çok boyutlu duruyor çok beğendimm.ellerine sağlık.

  3. eeee hani benim yazdığım yorum.. nereye gittti :(((ben iki halinide beğendiğimi eski halinden bir tane bulursanız isterim diye yazmıştım bedeli mukabil..ama gene silinmiş.. yok yok yok..yazmıcam daha yorum haaaa…:)))) sanırım böle bişi istesemde yapamam parmaklarım beni rahat bırakmaz… :)

  4. bizimgibiler; haklısın kırmızılı desen bulabilseydim öyle yapacaktım…yamalıbohça; teşekkürler yorumunuz içinbelgin41; uygun renkte çiçek fikriniz için teşekkür ederim, fimodan bişeyler ekliycem…aysun0687; peçete transfer tutkalı adında Artdeco markasının ürünü var onunla yapıştırdım, üzerinede su bazlı vernik sürdüm.aytacrafts; nazik yorumunuz beni çok mutlu etti..canım celebim; ablamda bir sürü olacaktı eski halinden, sana bulup söz yolluycam