Çarşamba, Ekim 26, 2016

SEHPA YENİLEME

18

Fakülte yıllarından kalma bi sehpa takımım vardı, en küçüğünü yeniledim. Zaman bulursam diğerlerini de yapıcam inşallah.

18 YORUMLAR

  1. Akrilik boya kullandım, gerçi ilk defa denedim, biraz acemi işi oldu ama. Hele şu zımparalama işi beni öldürdü, kıvrımlı olan yerleri biraz zor zımparalandı. Alttaki rafı ve üst kısımdaki kenar kırıktı, onu da eşime kestirdim.Boyadım gitti işte:)

  2. çok hoş olmuş ona benzer bir takım benimde var çok sıkıldım hallerinden yenilemek isyorum bana fikir verdiniz ama bir şey sormak istiyorum üzerindeki modelini nasıl yaptınız sticker mi yoksa?

  3. çok hoş olmuş ona benzer bir takım benimde var çok sıkıldım hallerinden yenilemek isyorum bana fikir verdiniz ama bir şey sormak istiyorum üzerindeki modelini nasıl yaptınız sticker mi yoksa?

    Hazır stencil şablonlardan aldım, kağıt bantla sehpaya tutturdum, ponpon fırçayla da içlerini doldurdum, çok basit ama iyi bantlamazsan taşabiliyo:))

  4. Hazır stencil şablonlardan aldım, kağıt bantla sehpaya tutturdum, ponpon fırçayla da içlerini doldurdum, çok basit ama iyi bantlamazsan taşabiliyo:))

    çok teşekür ederim bilginiz için