Cumartesi, Ekim 22, 2016
Shabby chic tarzı ahşap çekmece kutusu

Shabby chic tarzı ahşap çekmece kutusu

10

ahşap boyama

Eee damat olur da gelin olmaz mı? Birbirlerine de pek yakıştılar azizim. Blogumda ayrıntılar.
ahşap boyama

10 YORUMLAR

  1. valla size boşuna çalışkan demiyorum ben, elleriniz dert görmesin ne güzel şeyler yapmışsınız :) atom karınca gibisiniz valla allah nazardan korusun :) damat önce katılır yabancıların düğünlerinde gelin sonra sahneye çıkar sizin bu damat ve gelin ecnebi ayrı ayrı çıkıyorlar sahneye :) gelinin nedimeleri de oldumu tamam :D

  2. :) :) :) Hayırrr…! Zaten damat yapıldığında bir arkadaşım “buna gelin lazım” dedi diye oldu bütün bunlar. Ben dedim ki.. Şimdi “bebek olsun” demeyin valla elimde çekmece kalmadı… Sen bir basamak daha ukarı çıkıp nedimeler dedin. Hem de LER… yani çoğul.. Yani birden fazla… Tamam. Yapacağım. Ama tatilden dönünce. Olur mu? :)

  3. ahh kıyamam :) millet sizi çalışkan görünce tabi istekler bitmez :) biraz ağustosböceği gibi dinlenin, sizden sürekli karınca çalışkanlığı beklemeyelim canım sizin de canınız var :)

  4. Ohoooo gelini önce gönderseydiniz damat sönük kalırdı zaten. Bu ne şatafat bu ne asaletttt :) Damat halt etmiş onun yanında. Süperler birbrlerine de çok yakışmışlar ama bence de bir çocuk lazım hahaha :)

  5. Yaa. olur mu Esin. Başkonuğum sen olursun. Tabii gelinle damat benim nem oluyorsa artık… :D siz çok yaşayın, hep gülün e mi

  6. Sağol Yağmuryürek. Senin bileklik yapılışı ile iilgili gönderine bayıldım. Ne kadar güzel anlatmış nasıl da özene bezene resimlemişsin. Ellerin dert görmesin.