Cumartesi, Ekim 22, 2016
taş duvar resmi

taş duvar resmi

30

2 gün önce terasımın duvarını boyadım.Düz beyazdı ve bende hareket olması açısından taş duvar şeklinde boyadım. Yan duvarlar kahverengi olduğu için ona yakıştırmaya çalıştım. Boya yapmayı sevenlere bir örnek çalışma :)

30 YORUMLAR

 1. çok teşekkür ederim hepinize,bu boyayı 2 günde bitirdim,daha sonrada hasta oldum :) hala düzelemedim. Boğazım gitti. Farenjitim olduğu için sanırım boyadan boğaz tahriş oldu.

 2. nasıl yaptınız desem.. ben geçen gün bir odayı badana yaptım ve sizin gibi desen yapmadığım, fırçayı dümdüz vurup boyadığım halde oldukça yoruldum. iyi cesaret etmişsiniz, hayret doğrusu tebrikler.

 3. taş gibi olmuş :)) ellerine sağlık ve geçmiş olsun.. Ayrıca teras çok güzel o salıncak falan çok severim.. güzel yaz akşamları geliyor :)

 4. birdost71 diyor ki;ellerinize sağlık çok güzel olmuş.oh ne güzel o yorgunlukla siz terasta çay da içmişsinizdir.nerdeeee :) oğlum uyandı ve hemen onunla ilgilenmeye başladım. yemeğiydi,beziydi :) olsun ben şikayetçi değilim. o uyurken her işimi yapmaya çalışıyorum.

 5. nasıl yaptığınızı anlatır mısınız? çok güzel ve çok muntazam olmuş. önce beyaza boyayıp sonra o şeritleri nasıl bu kadar muntazam çizdiniz?

 6. Beyaza boyamadım, kışa girmeden duvarın ısı yalıtımını yaptırdık, haliyle adam beyaza boyadı. Ben de beyaza sinir oldum ve “yazın hemen buraya el atacağım” dedim eşime. Fazla masraf etmeden ne yapabilirim diye düşündüm. Aklıma bu fikir geldi. Tek renk (kahverengi) dış cephe boyası ile (en küçük boy) 2 günde hallettim. Sadece damarları fırça ile boyuyorsunuz. Sürekli çizgi çekmek gibi yani. O kadar zor değil göründüğü gibi ;) bu sitedeki tüm marifetli bayanlar yapar yani ;)

 7. Süper olmuş, ellerine sağlık. Karşı komşun olsam hergün bakıp bakıp kıskanırdım terasını:) Güle güle keyfini çıkararark oturmanızı dileirm.

 8. çok güzel ellerinize sağlık.bende boya yapmayı çok seviyorum.hatta elime boya geçince şurayada süreyim burayada derken işin içinden çıkamıyorum

 9. bir hafta yoktum buralarda.hepsi birbirinden güzel yayınlanan yazıların.minepolat yaptıklarınızın hepsine bayıldım.güle güle kullanın.terasta bizim için de şekerli bir türk kahvesi içermisiniz?

 10. bayıldım, bittim. peki çizmeden kafadanmı boyadınız. çizdiyseniz nasıl çizdiniz. deseni nerden buldunuz. ay deli olucam çok güzel ya. petek petek nasıl denk geldi öyle güzel bir şekilde. açıklama lütfen.

 11. görünüşte zor gibi ama değil sadece sabır işi diyelim. Herşey spontane önceden bir eskiz çalışması falan yok yani. Fırça ne dediyse o oldu. İsteyen herkez yapabilir eminim.